VÝSLEDKY Extreme Golf Open
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR
001.Klíny 30. 10.

Extreme Golf Cup
001.Raná u Loun 8. 5.
002.Klínovec 29. 5.
003.Klíny 26. 6.
004.Hora Sv.Kateřiny 4. 9.
005.Dlouhá Louka 2. 10.

Extreme Golf Match
001.Zábrušany 27. 3.
002.Most 17. 4.
003.Železná Ruda 25. 7.
004.Písek 21. 8.
005.Most 18. 9.
006.Meziboří 16. 10.

Extreme Golf Open
001.Most 7. 11.
002.Osek 6. 3.
003.Staré Splavy 3. 8.
004.Staré Splavy 11. 8.
005.Žihle 20. 9.

Extreme Golf MiniMatch
001.Praha 15. 11.
002.Písek 15. 11.
003.Most 18. 11.
004.Praha 19. 11.
005.Zábrušany 21. 11.
006.Mníšek 25. 11.
007.Osek 28. 11.
008.Zábrušany 29. 11.
009.Písek 30. 11.
010.Raná u Loun 5. 12.
011.Dlouhá Louka 12. 12.
012.Praha 13. 12.
013.Braňany 19. 12.
014.Litvínov 24. 12.
015.Křižatky 29. 12.
016.Písek 29. 12.
017.Praha 30. 12.
018.Litvínov 1. 1.
019.Most 3. 1.
020.Písek 9. 1.
021.Litvínov 16. 1.
022.Most 24. 1.
023.Praha 24. 1.
024.okolí Berouna 31. 1.
025.Most 6. 2.
026.Písek 6. 2.
027.Most 7. 2.
028.Písek 7. 2.
029.Týnec n. Sázavou 13. 2.
030.Dlouhá Louka 14. 2.
031.Most 20. 2.
032.Most 27. 2.
033.Most 3. 3.
034.Most 5. 3.
035.Raná u Loun 20. 3.
036.Most 23. 3.
037.Most 26. 3.
038.Písek 28. 3.
039.Praha 2. 4.
040.Písek 2. 4.
041.Křižatky 4. 4.
042.Písek 4. 4.
043.Most 7. 4.
044.Most 10. 4.
045.Most 14. 4.
046.Písek 18. 4.
047.Písek 24. 4.
048.Hora Sv.Kateřiny 24. 4.
049.Most 25. 4.
050.Slavkov 25. 4.
051.Most 29. 4.
052.Braňany 1. 5.
053.Nerestce 2. 5.
054.Most 4. 5.
055.Most 6. 5.
056.Hora Sv.Kateřiny 9. 5.
057.Most 13. 5.
058.Most 21. 5.
059.Hora Sv.Kateřiny 22. 5.
060.Písek 23. 5.
061.Praha 23. 5.
062.Písek 24. 5.
063.Most 26. 5.
064.Klíny 5. 6.
065.Klíny 6. 6.
066.Most 10. 6.
067.Písek 11. 6.
068.Most 13. 6.
069.Most 16. 6.
070.Most 17. 6.
071.Most 23. 6.
072.Most 28. 6.
073.Praha 30. 6.
074.Písek 14. 7.
075.Benátky 15. 7.
076.Veselí nad Lužnicí 15. 7.
077.Klíny 16. 7.
078.Mníšek 18. 7.
079.Písek 22. 7.
080.Staré Splavy 5. 8.
081.Hora Sv.Kateřiny 16. 8.
082.Most 26. 8.
083.Hora Sv.Kateřiny 29. 8.
084.Most 2. 9.
085.Dlouhá Louka 11. 9.
086.Praha 12. 9.
087.Most 16. 9.
088.Žihle 17. 9.
089.Písek 27. 9.
090.Most 28. 9.
091.Meziboří 9. 10.
092.Osek 9. 10.
093.Most 10. 10.
094.Písek 19. 10.
095.Praha 23. 10.
096.Písek 24. 10.
097.Písek 24. 10.
098.Most 27. 10.
099.Klíny 28. 10.
100.Klíny 28. 10.

Extreme Golf Mix
001.Most 21. 2.
002.Most 14. 3.
003.Braňany 21. 3.
004.Most 28. 3.
005.Klíny 18. 4.
006.Písek 3. 7.
007.Most 9. 10.

5. EG Open hřiště - Sklárna místo - Žihle 20. září Mareček BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Barták Jaroslav1.81.0---5224443327
22 Mareček Štěpán1.70.9---3323346327
33 Hamouzová Blažena1.6-0.8--2543445734
44 Fiala David1.50.8-1.4-8553545338
55 Mareš Jakub1.40.7-1.3-6345745640
65 Kysela Marek1.40.7-1.3-3683358440
77 Hnátek Michal1.20.5-1.1-4455658441
88 Turo Robin1.10.4-1.0-7874266343
99 Zeman Jan1.00.3-0.9-5585565645
109 Hilasová Iveta1.0-0.7--3466666845
1111 Nachtmannová Pavlína0.8-0.60.8-5565665846
1212 Zemanová Kristýna0.7-0.50.7-8864467447
1313 Frus Jan0.60.2-0.6-8664388649
1414 Kaňková Denisa0.5-0.40.5-8835686650
1514 Puchmeltrová Veronika0.5-0.40.5-5548686850
1616 Novotná Nikola0.3-0.20.3-8843786751
1717 Krátká Jana0.2-0.10.2-3876887653
1818 Čalyj Patrik0.10.1-0.1-8458878856
4. EG Open hřiště - Staré Splavy místo - Staré Splavy 11. srpna ČAEG BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip1.31.1---3434338836
22 Barok Jaroslav1.21.0---5326488844
33 Šrámková Jitka1.1-0.2--5468358847
44 Moravec Petr1.00.9-1.0-8535658848
54 Havlín Štěpán1.00.9-1.0-4467568848
66 Ryp Tomáš0.80.7-0.8-5775558850
77 Čermák Matěj0.70.6-0.7-4868638851
88 Adam Ondřej0.60.5-0.6-4758578852
99 Moravec Michal0.50.4-0.5-8356888854
109 Schilla Šimon0.50.4-0.5-8688448854
1111 Pilip Štěpán0.20.2-0.2-8668658855
1211 Novotný Matyáš0.20.2-0.2-8787548855
1311 Pospíšilová Markéta0.2-0.10.2-6854888855
3. EG Open hřiště - Staré Splavy místo - Staré Splavy 3. srpna ČAEG BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip1.71.1---4338752234
22 Lutovský Petr1.61.0-1.2-4468384643
33 Šrámková Jitka1.5-0.6--5548448846
44 Kalous Tomáš1.40.9---6458765647
55 Vaněk Michal1.30.8-1.1-3358588848
66 Mašek Pavel1.20.7-1.0-3438888850
77 Vaňková Kateřina1.1-0.50.9-4538888852
87 John Lukáš1.10.6---6648884852
99 Majšajdr Jaroslav0.80.4-0.7-6668887655
109 Dufek Jindřich0.80.4-0.7-5558888855
119 Votrubová Karolína0.8-0.40.7-5558888855
129 Smejkal Petr0.80.4---3668888855
1313 Poledná Nikola0.5-0.30.5-8578887556
1414 Pracna Dominik0.40.2-0.4-8558888858
1515 Pospíšilová Denisa0.3-0.20.3-8568888859
1616 Mullerová Aneta0.2-0.10.2-6868888860
1716 Merx Fabián0.20.1-0.2-8848888860
2. EG Open hřiště - Rýzmburk místo - Osek 6. března Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš1.31.0---1111
22 Neumann Tomáš1.20.9---1212
33 Poucha Lubomír1.10.8--0.21212
44 Pitín Luboš1.00.7---1414
54 Hodek Roman1.00.7---1414
66 Šrámek Filip0.80.5---1717
77 Pošta Radek0.70.4---1818
88 Šrámková Jitka0.6-0.3--2020
98 Šeps Jaromír0.60.3---2020
1010 Hamouzová Blažena0.4-0.2--2121
1111 Hamouz Emil0.20.2---5050
1211 Šrámková R. Jiřina0.2-0.1-0.15050
1311 Balázs Adam0.20.2-0.1-5050
1. EG Open hřiště - Aquadrom Most místo - Most 7. listopadu Pitín BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš1.30.9---342332334353341
22 Neumann Tomáš1.20.8---453333332553446
33 Šeps Jaromír1.10.7---434333344554348
44 Poucha Lubomír1.00.6--0.0343334345634348
55 Dubský Renné0.90.5---353344426643350
66 Bechyňský Jan0.80.4---344434337354552
76 Pitín Luboš0.80.4---434344546353452
88 Lukavský Radek0.60.2---453522428345653
99 Šrámek Filip0.50.1---353433428663454
1010 Balázsová Kamila0.4-0.4--464335344664355
1111 Urbanová Iveta0.3-0.3--344433437663656
1212 Šrámková R. Jiřina0.2-0.2-0.1576475758868783
1313 Balázsová Adéla0.1-0.10.1-868858887886896