VÝSLEDKY Extreme Golf Match
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR
001.Klíny 30. 10.

Extreme Golf Cup
001.Raná u Loun 8. 5.
002.Klínovec 29. 5.
003.Klíny 26. 6.
004.Hora Sv.Kateřiny 4. 9.
005.Dlouhá Louka 2. 10.

Extreme Golf Match
001.Zábrušany 27. 3.
002.Most 17. 4.
003.Železná Ruda 25. 7.
004.Písek 21. 8.
005.Most 18. 9.
006.Meziboří 16. 10.

Extreme Golf Open
001.Most 7. 11.
002.Osek 6. 3.
003.Staré Splavy 3. 8.
004.Staré Splavy 11. 8.
005.Žihle 20. 9.

Extreme Golf MiniMatch
001.Praha 15. 11.
002.Písek 15. 11.
003.Most 18. 11.
004.Praha 19. 11.
005.Zábrušany 21. 11.
006.Mníšek 25. 11.
007.Osek 28. 11.
008.Zábrušany 29. 11.
009.Písek 30. 11.
010.Raná u Loun 5. 12.
011.Dlouhá Louka 12. 12.
012.Praha 13. 12.
013.Braňany 19. 12.
014.Litvínov 24. 12.
015.Křižatky 29. 12.
016.Písek 29. 12.
017.Praha 30. 12.
018.Litvínov 1. 1.
019.Most 3. 1.
020.Písek 9. 1.
021.Litvínov 16. 1.
022.Most 24. 1.
023.Praha 24. 1.
024.okolí Berouna 31. 1.
025.Most 6. 2.
026.Písek 6. 2.
027.Most 7. 2.
028.Písek 7. 2.
029.Týnec n. Sázavou 13. 2.
030.Dlouhá Louka 14. 2.
031.Most 20. 2.
032.Most 27. 2.
033.Most 3. 3.
034.Most 5. 3.
035.Raná u Loun 20. 3.
036.Most 23. 3.
037.Most 26. 3.
038.Písek 28. 3.
039.Praha 2. 4.
040.Písek 2. 4.
041.Křižatky 4. 4.
042.Písek 4. 4.
043.Most 7. 4.
044.Most 10. 4.
045.Most 14. 4.
046.Písek 18. 4.
047.Písek 24. 4.
048.Hora Sv.Kateřiny 24. 4.
049.Most 25. 4.
050.Slavkov 25. 4.
051.Most 29. 4.
052.Braňany 1. 5.
053.Nerestce 2. 5.
054.Most 4. 5.
055.Most 6. 5.
056.Hora Sv.Kateřiny 9. 5.
057.Most 13. 5.
058.Most 21. 5.
059.Hora Sv.Kateřiny 22. 5.
060.Písek 23. 5.
061.Praha 23. 5.
062.Písek 24. 5.
063.Most 26. 5.
064.Klíny 5. 6.
065.Klíny 6. 6.
066.Most 10. 6.
067.Písek 11. 6.
068.Most 13. 6.
069.Most 16. 6.
070.Most 17. 6.
071.Most 23. 6.
072.Most 28. 6.
073.Praha 30. 6.
074.Písek 14. 7.
075.Benátky 15. 7.
076.Veselí nad Lužnicí 15. 7.
077.Klíny 16. 7.
078.Mníšek 18. 7.
079.Písek 22. 7.
080.Staré Splavy 5. 8.
081.Hora Sv.Kateřiny 16. 8.
082.Most 26. 8.
083.Hora Sv.Kateřiny 29. 8.
084.Most 2. 9.
085.Dlouhá Louka 11. 9.
086.Praha 12. 9.
087.Most 16. 9.
088.Žihle 17. 9.
089.Písek 27. 9.
090.Most 28. 9.
091.Meziboří 9. 10.
092.Osek 9. 10.
093.Most 10. 10.
094.Písek 19. 10.
095.Praha 23. 10.
096.Písek 24. 10.
097.Písek 24. 10.
098.Most 27. 10.
099.Klíny 28. 10.
100.Klíny 28. 10.

Extreme Golf Mix
001.Most 21. 2.
002.Most 14. 3.
003.Braňany 21. 3.
004.Most 28. 3.
005.Klíny 18. 4.
006.Písek 3. 7.
007.Most 9. 10.

6. EG Match hřiště - Meziboří místo - Meziboří 16. října ČAEG BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Mareček Štěpán12.08.0---332344343332
22 Hodek Roman10.07.0---333423435333
33 Kojzar Tomáš8.06.0---333443334434
44 Šrámek Filip7.05.5---324334454234
55 Brenk Jan6.05.0---233344384438
66 Pitín Luboš5.04.0---445435334540
76 Dubský Renné5.04.0---363243355640
86 Poucha Lubomír5.04.0--6.0242444366540
99 Jonák Michal4.03.0---344338536342
1010 Pošta Radek3.52.5---455244654443
1111 Hamouz Emil3.02.0---365435465445
1212 Koka Petr2.51.5---445656563650
1313 Borovec Pavel2.01.0---336756448551
1414 Jahelková Jitka1.5-6.0--574838385657
1514 Hamouzová Blažena1.5-5.0--545567658657
1616 Zemanová Kristýna0.5-4.06.0-868654856763
1717 Šrámková Jitka0.5-3.0--668758775665
1818 Hilasová Iveta0.5-2.5--776878488770
1919 Krátká Jana0.5-2.05.0-888388848871
2020 Borovcová Blanka0.5-1.5--878787788876
2121 Nachtmannová Pavlína0.5-1.04.0-888888868777
2222 Borovec Štěpán0.50.5-3.0-888888888880
5. EG Match hřiště - Aquadrom Most místo - Most 18. září ČAEG BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip12.012.0---23334234333336
22 Kojzar Tomáš10.010.0---32232236334437
33 Hodek Roman8.08.0---33333335333338
44 Barok Jaroslav6.56.5---33433343434340
54 Pošta Radek6.56.5---33424354234340
66 Šeps Jaromír5.35.3---42433245244441
76 Lukavský Radek5.35.3---34543335315241
88 Červeňák Martin4.04.0---62554344234446
98 Pitín Luboš4.04.0---32434246534646
108 Dubský Renné4.04.0---55443345334346
1111 Brenk Jan3.03.0---33432275654448
1212 Jahelková Jitka2.5-6.0--24355347446552
1313 Poucha Lubomír2.02.0--6.043433358836353
1414 Jonák Michal1.51.5---43333388345754
1515 Červený Zdeněk1.01.0---44656357435557
1616 Hamouz Emil0.50.5---53564448744458
1717 Borovec Pavel0.50.5---54843446547761
1817 Šrámková Jitka0.5-5.0--63655288644461
1919 Šeps Pavel0.50.5-6.0-88634485354462
2019 Čulík Petr0.50.5---67444478455462
2121 Balázs Adam0.50.5-5.0-74755558557366
2222 Šrámková R. Jiřina0.5-4.0-5.085664478748774
2323 Borovec Štěpán0.50.5-4.0-88877588488584
2424 Poštová Michaela0.5-3.03.0-48888888887891
4. EG Match hřiště - Bejčák místo - Písek 21. srpna EG Písek 2m3 BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip12.012.0---332333342329
21 Novotný Ondřej10.010.0---332332343329
33 Barok Jaroslav8.08.0---334433333231
44 Lukavský Radek5.95.9---354243243333
54 Pitín Luboš5.95.9---334344333333
64 Lipovský Jr. Josef5.95.9---433244433333
74 Šváb Pavel5.95.9---433434333333
88 Brenk Jan4.54.5---432354552437
99 Lipovský Josef4.04.0---344444435338
1010 Poucha Lubomír3.53.5--6.0652344336339
1111 Grešl Michal3.03.0---545543444240
1212 Šrámková Jitka2.5-6.0--544444536342
1313 Podskalský Karel2.02.5--5.0544444363643
1414 Lipovská Hana1.3-5.0--663544544445
1514 Freisleben Jindřich1.32.0---754364434545
1616 Lukavská Pavla0.5-4.0--633554874651
1717 Pončák Luboš0.51.5---664687635657
1818 Pouchová Radka0.5-3.0--656567878765
1919 Zemanová Žaneta0.5-2.5--885677886770
3. EG Match hřiště - Špičák místo - Železná Ruda 25. července EGC Litvínov BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš12.012.0---333333343432
22 Lukavský Radek10.010.0---344334354336
33 Barok Jaroslav8.08.0---423334335636
44 Novotný Ondřej7.07.0---334354436540
55 Dubský Renné6.06.0---444663632543
66 Lipovský Josef5.55.5---337464642544
77 Šeps Jaromír4.54.5---454556453445
87 Šrámek Filip4.54.5---535534536645
97 Brenk Jan4.54.5---353464654545
1010 Jonák Michal3.53.5---443554737446
1111 Hamouz Emil3.03.0---435655547448
1212 Pitín Luboš2.52.5---854354457752
1313 Hamouzová Blažena1.8-5.0--656565856759
1413 Lipovská Hana1.8-6.0--655546857859
1515 Polák Jan1.02.0---485785865460
1616 Šrámková Jitka0.5-4.0--556547868761
1717 Borovec Pavel0.51.5---867688556665
1818 Borovcová Blanka0.5-3.0--386887388867
1919 Bieliková Martina0.5-2.5--888888888880
2. EG Match hřiště - Benedikt místo - Most 17. dubna ČAEG BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hodek Roman12.012.0---44233433223336
22 Kojzar Tomáš10.010.0---44232324334337
33 Šváb Pavel8.08.0---34333333443440
44 Šeps Jaromír7.07.0---63342324434341
55 Neumann Tomáš5.55.5---43434433235442
65 Šrámek Filip5.55.5---64444333432242
75 Lukavský Radek5.55.5---34343243345442
88 Pošta Radek4.34.3---45343344435446
98 Pitín Luboš4.34.3---45335323464446
1010 Mareček Štěpán3.33.3---45343342464547
1110 Poucha Lubomír3.33.3--6.034264342654447
1212 Barok Jaroslav2.52.5---24354433655448
1313 Hamouz Emil2.02.0---45347244564654
1414 Čulík Petr1.31.3---44734645456456
1514 Dubský Renné1.31.3---74473455463456
1616 Hamouzová Blažena0.5-6.0--58445344556457
1717 Šeps Pavel0.50.5-6.0-37454564375558
1818 Staňková Miroslava0.5-5.0--58763536434559
1919 Koka Petr0.50.5---37355363486861
2019 Jahelková Jitka0.5-4.0--54345558484661
2121 Balázs Adam0.50.5-5.0-68658854673773
2222 Šrámková Jitka0.5-3.0--67488535848874
1. EG Match hřiště - Želénky místo - Zábrušany 27. března ČAEG BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš12.05.5---342434333332
22 Šeps Jaromír10.05.0---343343343434
33 Hodek Roman8.04.5---333253525334
44 Pitín Luboš7.04.0---243355343335
55 Lukavský Radek6.03.5---453332444537
66 Pošta Radek5.53.0---443335254538
77 Poucha Lubomír4.82.3--6.0453434444439
87 Barok Jaroslav4.82.3---443334544539
99 Hamouz Emil4.01.5---533448436343
1010 Neumann Tomáš3.51.0---533474344744
1111 Urbanová Iveta3.0-6.0--467843456552
1212 Hamouzová Blažena2.5-5.0--676663457555
1313 Šrámková Jitka2.0-4.0--637755574756
1414 Staňková Miroslava1.5-3.0--745856655859
1515 Šeps Pavel1.00.5-6.0-486476558861
1616 Jahelková Jitka0.5-2.5--647877854864