VÝSLEDKY Cross Golf Cup
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR
001.Klíny 30. 10.

Cross Golf Cup
001.Raná u Loun 8. 5.
002.Klínovec 29. 5.
003.Klíny 26. 6.
004.Hora Sv.Kateřiny 4. 9.
005.Dlouhá Louka 2. 10.

Cross Golf Match
001.Zábrušany 27. 3.
002.Most 17. 4.
003.Železná Ruda 25. 7.
004.Písek 21. 8.
005.Most 18. 9.
006.Meziboří 16. 10.

Extreme Golf Open
001.Most 7. 11.
002.Osek 6. 3.
003.Staré Splavy 3. 8.
004.Staré Splavy 11. 8.
005.Žihle 20. 9.

Cross Golf MiniMatch
001.Praha 15. 11.
002.Písek 15. 11.
003.Most 18. 11.
004.Praha 19. 11.
005.Zábrušany 21. 11.
006.Mníšek 25. 11.
007.Osek 28. 11.
008.Zábrušany 29. 11.
009.Písek 30. 11.
010.Raná u Loun 5. 12.
011.Dlouhá Louka 12. 12.
012.Praha 13. 12.
013.Braňany 19. 12.
014.Litvínov 24. 12.
015.Křižatky 29. 12.
016.Písek 29. 12.
017.Praha 30. 12.
018.Litvínov 1. 1.
019.Most 3. 1.
020.Písek 9. 1.
021.Litvínov 16. 1.
022.Most 24. 1.
023.Praha 24. 1.
024.okolí Berouna 31. 1.
025.Most 6. 2.
026.Písek 6. 2.
027.Most 7. 2.
028.Písek 7. 2.
029.Týnec n. Sázavou 13. 2.
030.Dlouhá Louka 14. 2.
031.Most 20. 2.
032.Most 27. 2.
033.Most 3. 3.
034.Most 5. 3.
035.Raná u Loun 20. 3.
036.Most 23. 3.
037.Most 26. 3.
038.Písek 28. 3.
039.Praha 2. 4.
040.Písek 2. 4.
041.Křižatky 4. 4.
042.Písek 4. 4.
043.Most 7. 4.
044.Most 10. 4.
045.Most 14. 4.
046.Písek 18. 4.
047.Písek 24. 4.
048.Hora Sv.Kateřiny 24. 4.
049.Most 25. 4.
050.Slavkov 25. 4.
051.Most 29. 4.
052.Braňany 1. 5.
053.Nerestce 2. 5.
054.Most 4. 5.
055.Most 6. 5.
056.Hora Sv.Kateřiny 9. 5.
057.Most 13. 5.
058.Most 21. 5.
059.Hora Sv.Kateřiny 22. 5.
060.Písek 23. 5.
061.Praha 23. 5.
062.Písek 24. 5.
063.Most 26. 5.
064.Klíny 5. 6.
065.Klíny 6. 6.
066.Most 10. 6.
067.Písek 11. 6.
068.Most 13. 6.
069.Most 16. 6.
070.Most 17. 6.
071.Most 23. 6.
072.Most 28. 6.
073.Praha 30. 6.
074.Písek 14. 7.
075.Benátky 15. 7.
076.Veselí nad Lužnicí 15. 7.
077.Klíny 16. 7.
078.Mníšek 18. 7.
079.Písek 22. 7.
080.Staré Splavy 5. 8.
081.Hora Sv.Kateřiny 16. 8.
082.Most 26. 8.
083.Hora Sv.Kateřiny 29. 8.
084.Most 2. 9.
085.Dlouhá Louka 11. 9.
086.Praha 12. 9.
087.Most 16. 9.
088.Žihle 17. 9.
089.Písek 27. 9.
090.Most 28. 9.
091.Meziboří 9. 10.
092.Osek 9. 10.
093.Most 10. 10.
094.Písek 19. 10.
095.Praha 23. 10.
096.Písek 24. 10.
097.Písek 24. 10.
098.Most 27. 10.
099.Klíny 28. 10.
100.Klíny 28. 10.

Extreme Golf Mix
001.Most 21. 2.
002.Most 14. 3.
003.Braňany 21. 3.
004.Most 28. 3.
005.Klíny 18. 4.
006.Písek 3. 7.
007.Most 9. 10.

5. CG Cup hřiště - Dlouhá Louka II místo - Dlouhá Louka 2. října ČAEG BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hodek Roman24.024.0---234433334332
22 Kojzar Tomáš20.020.0---233465433336
33 Šváb Pavel17.017.0---353353334436
44 Barok Jaroslav13.513.5---433363423334
54 Novotný Ondřej13.513.5---244384234337
66 Šrámek Filip12.012.0---344363344438
77 Lukavský Radek11.011.0---344483443340
88 Šeps Jaromír9.59.5---354583332440
98 Červeňák Martin9.59.5---236573344340
1010 Pitín Luboš7.57.5---554664532343
1110 Dubský Renné7.57.5---745345343442
1212 Poucha Lubomír5.55.5--15.0444585344445
1312 Mareček Štěpán5.55.5---265682433443
1414 Balázsová Kamila4.0-15.0--556584333446
1515 Hamouz Emil3.04.0---447383354445
1616 Brenk Jan2.03.0---646473523444
1717 Rolenčík Petr1.02.0---454484545447
1818 Rolenčíková Zuzana1.0-12.0--775345337448
1919 Šeps Pavel1.01.0-15.0-465485554450
2020 Hamouzová Blažena1.0-10.0--585576434451
2121 Lukavská Pavla1.0-8.0--748574634452
2222 Jonák Michal1.01.0---438464388553
2323 Jahelková Jitka1.0-6.0--856365853554
2424 Šrámková Jitka1.0-4.0--555457666655
2525 Polák Jan1.01.0---764887644458
2626 Borovec Pavel1.01.0---686587555762
2727 Borovec Štěpán1.01.0-12.0-888888888880
4. CG Cup hřiště - HSK Vagon místo - Hora Sv.Kateřiny 4. září ČAEG BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hodek Roman24.024.0---342333233228
22 Lukavský Radek20.020.0---233333443432
33 Kojzar Tomáš17.017.0---433324234331
44 Šrámek Filip14.014.0---334333443333
55 Barok Jaroslav13.013.0---343323535435
66 Poucha Lubomír11.511.5--15.0453442434336
76 Šeps Jaromír11.511.5---232334464334
88 Lipovský Jr. Josef9.09.0---332433643334
98 Novotný Ondřej9.09.0---334344255336
108 Lipovský Josef9.09.0---433624345236
1111 Zelinka Ladislav6.06.0---544444455443
1211 Hamouz Emil6.06.0---532663354441
1311 Červeňák Martin6.06.0---534533444338
1414 Mareček Štěpán4.04.0---354434544440
1515 Šváb Pavel3.03.0---453344645442
1616 Brenk Jan2.02.0---335544445340
1717 Rolenčíková Zuzana1.0-15.0--443654554444
1817 Pošta Radek1.01.0---345573644344
1917 Rolenčík Petr1.01.0---452538544444
2020 Pilnaj Jindřich1.01.0---575543434545
2120 Dubský Renné1.01.0---474454344645
2222 Polák Jan1.01.0---383545464446
2323 Koka Petr1.01.0---365545654447
2424 Šeps Pavel1.01.0-15.0-545656354548
2525 Hamouzová Blažena1.0-12.0--466448478354
2625 Klaner Wolf1.01.0---447466587354
2727 Borovec Pavel1.01.0---575854474655
2828 Derner Vladimír1.01.0---678643667356
2929 Jahelková Jitka1.0-10.0--586655676559
3030 Lipovská Hana1.0-8.0--665688885666
3131 Borovcová Blanka1.0-6.0--888888888880
3231 Borovec Štěpán1.01.0-15.0-888888888880
3. CG Cup hřiště - Klíny místo - Klíny 26. června ČAEG BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hodek Roman24.024.0---344323344131
22 Šrámek Filip20.020.0---333333233329
33 Šváb Pavel17.017.0---334334434233
44 Lukavský Radek14.014.0---444333322432
55 Šeps Jaromír12.512.5---433335333434
65 Tkáč Vladimír12.512.5---353332333331
77 Pošta Radek10.510.5---444334443336
87 Zelinka Ladislav10.510.5---434354333335
99 Kojzar Tomáš8.58.5---333734324436
109 Novotný Ondřej8.58.5---434363333436
1111 Brenk Jan7.07.0---444334433335
1212 Barok Jaroslav5.05.0---433444443437
1312 Balázs Richard5.05.0---436335434338
1412 Poucha Lubomír5.05.0--15.0436344353338
1515 Hamouz Emil3.03.0---334525336337
1616 Balázsová Kamila2.0-15.0--344424455439
1717 Dubský Renné1.02.0---335642435540
1818 Mareček Štěpán1.01.0---535743443442
1918 Lukavská Pavla1.0-11.0--445733632542
2018 Rolenčíková Zuzana1.0-11.0--537434344542
2121 Červený Zdeněk1.01.0---256347444443
2222 Jonák Michal1.01.0---345574552444
2322 Neumann Tomáš1.01.0---345544545544
2422 Hamouzová Blažena1.0-8.0--445545534544
2525 Šrámková Jitka1.0-6.0--445764533546
2626 Polák Jan1.01.0---436564456750
2726 Šeps Pavel1.01.0-15.0-655555535650
2827 Balázs Adam1.01.0-12.0-364887445453
2928 Rolenčík Petr1.01.0---645456385551
3030 Jahelková Jitka1.0-4.0--257848558759
3130 Kříž Petr1.01.0---337378884859
3232 Šrámková R. Jiřina1.0-3.0-12.0646684648860
3333 Neumann Jr. Tomáš1.01.0-10.0-756854768662
3434 Kubeš Kristián1.01.0-8.0-887874886771
2. CG Cup hřiště - Klínovec II místo - Klínovec 29. května ČAEG BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šváb Pavel24.024.0---333342433331
22 Kojzar Tomáš20.020.0---333333334331
33 Pošta Radek17.017.0---445433644340
44 Hodek Roman14.014.0---354445333438
55 Šeps Jaromír13.013.0---354425644441
66 Lukavský Radek11.011.0---345345444743
76 Barok Jaroslav11.011.0---433442845441
86 Zelinka Ladislav11.011.0---455436635344
99 Šrámek Filip8.58.5---342455445541
109 Novotný Ondřej8.58.5---444545336442
1111 Lipovský Jr. Josef7.07.0---454243758345
1212 Dubský Renné6.06.0---445343635643
1313 Pitín Luboš4.54.5---657435348247
1413 Poucha Lubomír4.54.5--15.0554656445347
1515 Podskalský Karel3.03.0--12.0625735587351
1616 Lipovský Josef2.02.0---454766664351
1717 Hamouz Emil1.01.0---445344488852
1818 Brenk Jr. Jan1.01.0---464448848454
1918 Brenk Jan1.01.0---845556837354
2020 Čulík Petr1.01.0---544788446555
2121 Vorlovský František1.01.0---585676874763
2222 Hamouzová Blažena1.0-15.0--656875868665
2323 Pončák Luboš1.01.0---678844878767
2424 Lipovská Hana1.0-12.0--787674786868
2525 Šrámková Jitka1.0-10.0--788677875669
2626 Polák Jan1.01.0---888834888871
2727 Jahelková Jitka1.0-8.0--868878778572
2828 Kubeš Kristián1.01.0-15.0-888888888880
1. CG Cup hřiště - Raná místo - Raná u Loun 8. května ČAEG BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš24.024.0---323222323426
22 Hodek Roman20.020.0---443243233331
33 Neumann Tomáš17.017.0---324443534335
44 Tkáč Vladimír14.014.0---434344432435
55 Šrámek Filip13.013.0---333345334334
66 Lipovský Josef11.511.5---345364453340
76 Mareček Štěpán11.511.5---437334533439
88 Šeps Jaromír9.09.0---445346442339
98 Lukavský Radek9.09.0---437433545341
108 Barok Jaroslav9.09.0---344444633338
1111 Brenk Jan7.07.0---645338444344
1212 Poucha Lubomír5.05.0--15.0437353433439
1312 Dubský Renné5.05.0---854343533341
1412 Pitín Luboš5.05.0---436523834442
1515 Lipovský Jr. Josef3.03.0---444444274441
1616 Novotný Ondřej2.02.0---436374454343
1717 Pošta Radek1.01.0---537358334445
1818 Čulík Petr1.01.0---435566366347
1919 Hamouzová Blažena1.0-15.0--645458644349
2019 Hodek Jaroslav1.01.0---545338674449
2119 Lukavská Pavla1.0-12.0--464548374449
2222 Šrámková Jitka1.0-10.0--648447438351
2323 Jonák Michal1.01.0---567447853453
2424 Šeps Pavel1.01.0-15.0-7678852358
2525 Klaner Wolf1.01.0---655367777659
2626 Hamouz Emil1.01.0---657544888863
2727 Jahelková Jitka1.0-8.0--858858754664
2828 Lipovská Hana1.0-6.0--885788864668