VÝSLEDKY Cross Golf Cup
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR
001.Souvlastní 20. 10.
002.Milíčov 3. 11.

Cross Golf Cup
001.Most 24. 2.
002.Deštné v Orl. hor. 21. 4.
003.Hora Sv.Kateřiny 5. 5.
004.Písek 2. 6.
005.Zadov 5. 7.
006.Nová Paka 7. 7.
007.Horní Radslavice 8. 9.

Cross Golf Match
001.Nebeská Rybná 17. 3.
002.Deštné v Orl. hor. 22. 4.
003.Hora Sv.Kateřiny 6. 5.
004.Písek 3. 6.
005.Nová Paka 8. 7.
006.Horní Radslavice 9. 9.
007.Meziboří 28. 9.
008.Meziboří 29. 9.

Extreme Golf Open
001.Souvlastní 6. 11.
002.Souvlastní 6. 11.
003.Dobruška 18. 2.
004.Most 24. 2.
005.Dobruška 3. 3.
006.Nebeská Rybná 17. 3.
007.Praha 23. 3.
008.Dobruška 5. 4.
009.Litvínov 7. 4.
010.Deštné v Orl. hor. 21. 4.
011.Deštné v Orl. hor. 23. 4.
012.Hora Sv.Kateřiny 5. 5.
013.Hora Sv.Kateřiny 5. 5.
014.Hora Sv.Kateřiny 6. 5.
015.Praha 26. 5.
016.Heřmaň 2. 6.
017.Heřmaň 4. 6.
018.Zadov 5. 7.
019.Nová Paka 6. 7.
020.Nová Paka 7. 7.
021.Praha 16. 8.
022.Horní Radslavice 8. 9.
023.Horní Radslavice 9. 9.
024. . .

Cross Golf MiniMatch
001.Souvlastní 11. 11.
002.Jičín 12. 11.
003.Duchcov 18. 11.
004.Jičín 19. 11.
005.Dobruška 19. 11.
006.Jičín 26. 11.
007.Jičín 27. 11.
008.Jičín 2. 12.
009.Křižatky 2. 12.
010.Křižatky 2. 12.
011.Dobruška 3. 12.
012.Most 3. 12.
013.Dobruška 9. 12.
014.Jičín 10. 12.
015.Jičín 16. 12.
016.Most 17. 12.
017.Most 17. 12.
018.Dobruška 18. 12.
019.Jičín 23. 12.
020.Dobruška 23. 12.
021.Jičín 30. 12.
022.Dobruška 1. 1.
023.Jičín 1. 1.
024.Litvínov 1. 1.
025.Praha 1. 1.
026.Jičín 6. 1.
027.Dobruška 7. 1.
028.Písek 7. 1.
029.Jičín 13. 1.
030.Dobruška 14. 1.
031.Jičín 14. 1.
032.Písek 14. 1.
033.Jičín 20. 1.
034.Opočno 20. 1.
035.Jičín 28. 1.
036.Písek 28. 1.
037.Dobruška 29. 1.
038.Jičín 3. 2.
039.Meziboří 4. 2.
040.Meziboří 4. 2.
041.Jičín 5. 2.
042.Jičín 11. 2.
043.Jičín 11. 2.
044.Křižatky 11. 2.
045.Křižatky 11. 2.
046.Dobruška 12. 2.
047.Dobruška 18. 2.
048.Batín 19. 2.
049.Jičín 19. 2.
050.Broumar 4. 3.
051.Křižatky 4. 3.
052.Jičín 4. 3.
053.Jičín 10. 3.
054.Jičín 11. 3.
055.Písek 11. 3.
056.Kyjice, Jirkov 11. 3.
057.Dobruška 24. 3.
058.Ostružno 24. 3.
059.Jičín 25. 3.
060.Písek 25. 3.
061.Kyjice, Jirkov 25. 3.
062.Kyjice, Jirkov 25. 3.
063.Kyjice, Jirkov 25. 3.
064.Jičín 2. 4.
065.Lužice 2. 4.
066.Dobruška 8. 4.
067.Jičín 8. 4.
068.Dobruška 15. 4.
069.Jičín 15. 4.
070.Deštné v Orl. hor. 21. 4.
071.Jičín 29. 4.
072.Hora Sv.Kateřiny 29. 4.
073.Hora Sv.Kateřiny 29. 4.
074.Dobruška 30. 4.
075.Jičín 2. 5.
076.Jičín 13. 5.
077.Dobruška 14. 5.
078.Jičín 20. 5.
079.Meziboří 20. 5.
080.Meziboří 20. 5.
081.Heřmaň 20. 5.
082.Dobruška 21. 5.
083.Dobruška 27. 5.
084.Jičín 27. 5.
085.Heřmaň 27. 5.
086.Meziboří 9. 6.
087.Valdice 10. 6.
088.Písek 10. 6.
089.Duchcov 17. 6.
090.Písek 17. 6.
091.Valdice 17. 6.
092.Dobruška 19. 6.
093.Duchcov 23. 6.
094.Písek 24. 6.
095.Valdice 26. 6.
096.Meziboří 30. 6.
097.Písek 1. 7.
098.Písek 2. 7.
099.Nová Paka 7. 7.
100.Šumava 9. 7.
101.Valdice 9. 7.
102.Jičín 12. 7.
103.Jičín 12. 7.
104.Valdice 14. 7.
105.Písek 15. 7.
106.Jičín 15. 7.
107.Šumava 15. 7.
108.Jičín 21. 7.
109.Písek 22. 7.
110.Jičín 22. 7.
111.neurčeno 25. 7.
112.U Hřbitova 28. 7.
113.Jičín 29. 7.
114.Dobruška 30. 7.
115.Jičín 6. 8.
116.Jičín 12. 8.
117.Dobruška 13. 8.
118.Písek 19. 8.
119.Písek 26. 8.
120.Jičín 26. 8.
121.Jičín 26. 8.
122.Dobruška 27. 8.
123.Jičín 2. 9.
124.Písek 2. 9.
125.Dobruška 3. 9.
126.Písek 16. 9.
127.Jičín 16. 9.

7. CG Cup hřiště - Ve mlejnku místo - Horní Radslavice 8. září Tr-ego BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Jedlička Miroslav24.024.0---232534333323363551349
22 Horský Roman20.020.0---343633343323404341151
33 Stehlík Jan17.017.0---335534433433434441255
44 Čeřen Petr15.015.0---344533234533424461456
55 Dubský Renné14.014.0---423443425643443371357
66 Šrámek Filip13.013.0---443843335532474341158
77 Zemanová Lenka11.0-7.5--455543533333464361359
87 Konečný Martin11.011.5---433845354323475341259
97 Raulím Milan11.011.5---623632554633484341159
1010 Hamouz Emil8.89.5---444443538342484451361
1110 Tajbr Aleš8.89.5---535444233353444851761
1212 Bočkay Petr8.08.5---524544534453485371563
1313 Horský Tomasz7.07.5-3.0-234436533336454781964
1413 Cvejn Milan7.07.5---444662336543504371464
1513 Walter Jiří7.07.5--2.5334553546545523541264
1616 Jedlička Vratislav6.06.5--2.0536822334343467841965
1717 Solíková Danka5.5-7.0--45555435643352
1818 Hamouzová Blažena4.8-6.5--66554353544353
1918 Novák Jakub4.86.0---54465435635353
2020 Pekárek Milan3.85.3---46574533554354
2120 Horský Václav3.85.3-2.5-43854345564354
2222 Prokeš Miroslav3.04.5---36486335564356
2323 Jindra Marek2.54.0---86486262643257
2424 Kij Miroslav2.03.5---55534345685558
2525 Zeman Adam1.03.0---53365443657859
2625 Cvejnová Hana1.0-6.0--34864374853459
2727 Jaroš Eberhard1.02.5---47443465564860
2827 Petrová Míla1.0-5.5--46465453456860
2929 Šrámková Jitka1.0-5.0--38884264754362
3030 Pekárková Jindřiška1.0-4.5--44465783884465
3131 Konečná Helena1.0-4.0--48485566856469
3232 Raulímová Jitka1.0-3.5--38774377864670
3333 Marek Jiří1.02.0--1.058785588556474
3434 Krešne Ivana1.0-2.8--47388368886675
3534 Tajbrová Veronika1.0-2.8--88685854758375
3636 Stehlíková Anna1.0-2.0--68888586878686
3737 Kijová Lenka1.0-1.0--88786885678887
3838 Kij Tobias1.01.0-2.0-88888788885892
3939 Kij Samuel1.01.0-1.0-68887888888893
6. CG Cup hřiště - Štikovská rokle místo - Nová Paka 7. července EGC Jičín BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Jedlička Miroslav24.09.0---323334255244404431151
22 Novotný Ondřej20.08.5---433543353344447531559
33 Čeřen Petr17.08.0---443353435473484341159
44 Horský Roman15.07.5---344533434543454471560
55 Dubský Renné14.07.0---456623534353495441362
66 Konečný Martin13.06.5---533634343652475851865
77 Cvejn Milan12.06.0---344664434543504581767
88 Václavek Sr. Jan11.05.5--2.0744656333545554361368
99 Novák Lukáš10.05.0---243544445474507571969
1010 Raulím Milan9.04.5---584674333434546481872
1111 Zemanová Lenka8.3-4.5--553854355438585481775
1211 Jedlička Vratislav8.34.0--1.0436574354464557582075
1313 Jaroš Eberhard7.33.5---753486355464604681878
1413 Solíková Danka7.3-4.0--445854464785645541478
1515 Šmída Petr6.53.0---856683445545638582184
1616 Konečná Helena6.0-3.5--544886555584677682188
1717 Petrová Míla5.5-3.0--86486555546567
1818 Ersepka Daniel4.52.3-1.0-85867434658468
1918 Cvejnová Hana4.5-2.5--54668676448468
2018 Novák Jakub4.52.3---65577345648868
2121 Zeman Adam3.51.0---35688557548670
2222 Raulímová Jitka3.0-2.0--84886786377678
2323 Ersepková Šárka2.5-1.0--86688867688887
5. CG Cup hřiště - Zadov místo - Zadov 5. července xG Ressl BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S1234567123
11 Hamouz Emil24.06.5---524234626432935
22 Horský Roman20.06.0---335336326333935
33 Poucha Lubomír17.05.5--2.04434464293531140
44 Podskalský Karel15.05.0--1.04342355264551440
55 Dubský Renné13.04.0---445447432333941
65 Barok Jaroslav13.04.0---3454645314331041
75 Cvejn Milan13.04.0---5453364304341141
88 Kašpar Pavel11.03.0---6465355344541347
99 Jaroš Eberhard9.52.3---4478484395331150
109 Biskup Milan9.52.3---7554484376431350
1111 Solíková Danka8.5-2.5--5456465355561651
1212 Hamouzová Blažena8.0-2.0--6645584386561755
1313 Rajtmajer Pavel7.51.0---7554585396651756
1414 Cvejnová Hana7.0-1.0--6667774437551760
4. CG Cup hřiště - Písek místo - Písek 2. června EG Písek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Konečný Martin24.08.0---432343434342393431049
22 Jedlička Miroslav20.07.5---433343434224394331049
33 Cvejn Milan17.07.0---434344534333436331255
44 Jedlička Vratislav15.06.5--2.5432344553543454341156
55 Zemanová Lenka14.0-4.0--442534444344455451459
66 Biskup Milan13.06.0---533344654333463741460
77 Solíková Danka11.0-3.5--563245553343484541361
87 Zeman Kamil11.05.3---343347653334484631361
97 Podskalský Karel11.05.3--2.0542443643444474551461
1010 Poucha Lubomír8.84.3--1.0444346344545503541262
1110 Dubský Renné8.84.3---554354554244503451262
1212 Novák Lukáš8.03.5---564433443535496551665
1313 Hamouz Emil7.53.0---453443455345498541766
1414 Kašpar Pavel7.02.5---543563445455534551467
1515 Jaroš Eberhard6.52.0---364543572453515661768
1616 Hamouzová Blažena6.0-3.0--563474643563563461369
1717 Cvejnová Hana5.5-2.5--68336456544559
1818 Petrová Míla5.0-2.0--75565565556666
1919 Konečná Helena4.5-1.0--68456576355767
2020 Talián Michal4.01.0---86468686456875
3. CG Cup hřiště - HSK Vagon místo - Hora Sv.Kateřiny 5. května IRON 7 BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Horský Roman24.015.0---4321433232273441138
22 Novotný Ondřej20.014.0---2333433333304541343
33 Šrámek Filip17.013.0---4323433243315341243
44 Václavek Jan15.012.0---3333443324323441143
55 Horský Tomasz13.010.0-2.5-3523424443343341044
65 Jedlička Miroslav13.010.0---3454332333334431144
75 Raulím Milan13.010.0---3244424352334341144
88 Hodek Roman10.08.0---3233434444343531145
98 Konečný Martin10.08.0---3443334434353341045
108 Stehlík Jan10.08.0---3333434344344431145
1111 Zeman Kamil8.36.8---3333434335345541448
1211 Hamouz Emil8.36.8---3333534345364351248
1313 Zemanová Lenka7.5-5.0--4434445434393441150
1414 Šváb Pavel7.06.0---6333533544395441352
1515 Cvejn Milan6.55.5---5433443445394851756
1616 Solíková Danka6.0-4.5--4223644635397852059
1717 Dubský Renné5.55.0---553244643440
1818 Jedlička Vratislav4.54.3--2.3523436463541
1918 Poštová Michaela4.5-4.02.0-543554363341
2018 Solík Milan4.54.3--2.3633455435341
2121 Pošta Radek3.03.0---554545433442
2221 Baláš Vladislav3.03.0---444453544542
2321 Horský Václav3.03.0-1.0-343354563642
2424 Hamouzová Blažena2.0-3.5--442343775645
2525 Jaroš Eberhard1.02.0---466244547648
2626 Poucha Lubomír1.01.0--1.0865553374349
2727 Petrová Míla1.0-2.8--742454767753
2827 Konečná Helena1.0-2.8--683556447553
2929 Raulímová Jitka1.0-2.0--776575756762
3030 Krešne Ivana1.0-1.0--765578746863
2. CG Cup hřiště - Deštné v OH místo - Deštné v Orl. hor. 21. dubna KEG Dobruška BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Konečný Martin24.015.0---332332324233337331346
22 Horský Roman20.014.0---333323425323365331147
33 Hodek Roman17.013.0---23343435343239333948
44 Jedlička Miroslav15.012.0---23633333353340333949
55 Cvejn Milan13.510.5---424336423524423431052
65 Václavek Jan13.510.5---33345543243443333952
77 Čeřen Petr12.09.0---445333333444436451558
88 Horský Tomasz10.58.3-2.0-336444345334466431359
98 Jedlička Vratislav10.58.3--3.563236733643450342959
1010 Václavek Sr. Jan8.87.3--3.033544844445452432961
1110 Zeman Kamil8.87.3---533366357314496331261
1212 Bočkay Petr8.06.5---334634454636515151162
1313 Raulím Milan7.56.0---247425734537535251265
1414 Zemanová Lenka7.0-4.5--454543654532507641767
1515 Petrová Míla6.5-4.0--552646245654548431569
1616 Solíková Danka6.0-3.5--546533445535528381971
1717 Schejbal Ivan4.85.0---47543433655655
1817 Novák Lukáš4.85.0---43743556463555
1917 Berný Petr4.85.0--2.554644534544755
2017 Hamouzová Blažena4.8-3.0--45464745634355
2121 Jaroš Eberhard3.54.0---42846444454857
2222 Solík Milan3.03.5--2.055545445536859
2323 Švejda Jiří2.53.0--1.055566564653460
2424 Šmída Petr2.02.5---45863574554561
2525 Konečná Helena1.0-2.3--35763735664762
2625 Cvejnová Hana1.0-2.3--55665544563862
2727 Horský Václav1.02.0-1.0-55674575365664
2828 Zeman Adam1.01.0---35854773564865
2929 Raulímová Jitka1.0-1.0--36885885445569
1. CG Cup hřiště - U kostelů místo - Most 24. února xG Ressl BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Čeřen Petr24.014.0---5524345323363351147
22 Novotný Ondřej20.013.0---3433343344343551347
33 Jedlička Miroslav17.012.0---5344343343364351248
44 Cvejn Milan14.010.0---4434543433374341148
54 Stehlík Jan14.010.0---6333343345373351148
64 Horský Václav14.010.0-2.0-3524436333364441248
77 Raulím Milan11.58.3---2334333434325661749
87 Horský Tomasz11.58.3-1.0-4324454462384341149
99 Zemanová Lenka9.2-4.5--5333444255383361250
109 Šrámek Filip9.27.3---6434332244356541550
119 Konečný Martin9.27.3---3335344334354381550
1212 Bočkay Petr8.06.5---3347254342374371451
1313 Horský Roman7.56.0---5343453434385361452
1414 Pošta Radek6.85.3---5545324254393561453
1514 Dubský Renné6.85.3---6434433353386451553
1616 Jedlička Vratislav6.04.5--1.05533543444407481959
1717 Hodek Roman5.54.0---533834344340
1818 Jaroš Eberhard5.03.5---553844433342
1919 Baláš Vladislav4.53.0---744535443443
2020 Hamouz Emil3.82.5---542843445544
2120 Petrová Míla3.8-4.0--563543653444
2222 Zeman Kamil3.02.0---643745353545
2323 Cvejnová Hana2.5-3.5--435865444447
2424 Hamouzová Blažena1.5-2.8--444656543748
2524 Krešne Ivana1.5-2.8--454754753448
2626 Šmída Petr1.01.0---575654633650
2726 Konečná Helena1.0-2.0--773436663550
2828 Raulímová Jitka1.0-1.0--884836555355