CROSS GOLF ?

Jinak také původní golf, prvotní golf, pravý golf...

Srdečně zveme všechny hráče i nehráče na zapomenutý a znovu nalezený zelený sport v otevřené krajině hor, pahorkatin, luk a polí.
Skutečný ryzí golf v terénu, který mu sluší.

Dnešní golf jak ho známe začínal právě v takovémto přirozeném prostředí. Jistě měl u prvních hráčů velký úspěch, když dokráčel až do současné podoby. Vznikly kluby a ty si postavily golfová hřiště. Ale trošku se zapomnělo na to, co na golfu bylo možná nejatraktivnější – živá krajina. Tam si chodí cross golfisté nacházet svá hřiště. I když se cross golf zdá na první pohled jako nová mladá záležitost, tak je to svým způsobem návrat ke kořenům golfu.


Hurá na cross golf

Je ráno, venku slunce a den před Vámi. Domluvte se s přáteli či s rodinou a vyjeďte si do přírody.
S sebou si však přibalte :

a vyrazte kamkoliv, kde je hezky a třeba i dobrý výhled a oddejte se uklidňující, oproti konzervativnímu golfu svobodnější hře - Cross Golfu.

Zvolit hřiště ke hře je rozumné v místech, kde lze nalézat odpálené míčky, kde nelze nic rozbít, nikoho zranit a kde je příjemně duši i oku. Doporučujeme louky, parky, pastviny či sjezdovky. Na zdolání 1 jamky máte maximálně 8 úderů. Dohodněte se na kolik jamek si to rozdáte a s kuráží do toho.

Když nám pošlete fotky a případně reportáž, rádi vaše utkání zveřejníme na našem blogu.

Když nás informujete s předstihem (nejméně tři dny), může být, při splnění určitých podmínek, vaše utkání započítáno do Extraligy jako MiniMatch (turnaj kat.C).

Turnaje jsou otevřené široké veřejnosti. Není výjimkou, že se jich zúčastňují i hráči, kteří drží golfovou hůl v ruce poprvé.

Kontaktujte nás. Rádi vám podáme více informací.