VÝSLEDKY Cross Golf MiniMatch
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR
001.Klíny 30. 10.

Cross Golf Cup
001.Raná u Loun 8. 5.
002.Klínovec 29. 5.
003.Klíny 26. 6.
004.Hora Sv.Kateřiny 4. 9.
005.Dlouhá Louka 2. 10.

Cross Golf Match
001.Zábrušany 27. 3.
002.Most 17. 4.
003.Železná Ruda 25. 7.
004.Písek 21. 8.
005.Most 18. 9.
006.Meziboří 16. 10.

Extreme Golf Open
001.Most 7. 11.
002.Osek 6. 3.
003.Staré Splavy 3. 8.
004.Staré Splavy 11. 8.
005.Žihle 20. 9.

Cross Golf MiniMatch
001.Praha 15. 11.
002.Písek 15. 11.
003.Most 18. 11.
004.Praha 19. 11.
005.Zábrušany 21. 11.
006.Mníšek 25. 11.
007.Osek 28. 11.
008.Zábrušany 29. 11.
009.Písek 30. 11.
010.Raná u Loun 5. 12.
011.Dlouhá Louka 12. 12.
012.Praha 13. 12.
013.Braňany 19. 12.
014.Litvínov 24. 12.
015.Křižatky 29. 12.
016.Písek 29. 12.
017.Praha 30. 12.
018.Litvínov 1. 1.
019.Most 3. 1.
020.Písek 9. 1.
021.Litvínov 16. 1.
022.Most 24. 1.
023.Praha 24. 1.
024.okolí Berouna 31. 1.
025.Most 6. 2.
026.Písek 6. 2.
027.Most 7. 2.
028.Písek 7. 2.
029.Týnec n. Sázavou 13. 2.
030.Dlouhá Louka 14. 2.
031.Most 20. 2.
032.Most 27. 2.
033.Most 3. 3.
034.Most 5. 3.
035.Raná u Loun 20. 3.
036.Most 23. 3.
037.Most 26. 3.
038.Písek 28. 3.
039.Praha 2. 4.
040.Písek 2. 4.
041.Křižatky 4. 4.
042.Písek 4. 4.
043.Most 7. 4.
044.Most 10. 4.
045.Most 14. 4.
046.Písek 18. 4.
047.Písek 24. 4.
048.Hora Sv.Kateřiny 24. 4.
049.Most 25. 4.
050.Slavkov 25. 4.
051.Most 29. 4.
052.Braňany 1. 5.
053.Nerestce 2. 5.
054.Most 4. 5.
055.Most 6. 5.
056.Hora Sv.Kateřiny 9. 5.
057.Most 13. 5.
058.Most 21. 5.
059.Hora Sv.Kateřiny 22. 5.
060.Písek 23. 5.
061.Praha 23. 5.
062.Písek 24. 5.
063.Most 26. 5.
064.Klíny 5. 6.
065.Klíny 6. 6.
066.Most 10. 6.
067.Písek 11. 6.
068.Most 13. 6.
069.Most 16. 6.
070.Most 17. 6.
071.Most 23. 6.
072.Most 28. 6.
073.Praha 30. 6.
074.Písek 14. 7.
075.Benátky 15. 7.
076.Veselí nad Lužnicí 15. 7.
077.Klíny 16. 7.
078.Mníšek 18. 7.
079.Písek 22. 7.
080.Staré Splavy 5. 8.
081.Hora Sv.Kateřiny 16. 8.
082.Most 26. 8.
083.Hora Sv.Kateřiny 29. 8.
084.Most 2. 9.
085.Dlouhá Louka 11. 9.
086.Praha 12. 9.
087.Most 16. 9.
088.Žihle 17. 9.
089.Písek 27. 9.
090.Most 28. 9.
091.Meziboří 9. 10.
092.Osek 9. 10.
093.Most 10. 10.
094.Písek 19. 10.
095.Praha 23. 10.
096.Písek 24. 10.
097.Písek 24. 10.
098.Most 27. 10.
099.Klíny 28. 10.
100.Klíny 28. 10.

Extreme Golf Mix
001.Most 21. 2.
002.Most 14. 3.
003.Braňany 21. 3.
004.Most 28. 3.
005.Klíny 18. 4.
006.Písek 3. 7.
007.Most 9. 10.

100. CG Mini hřiště - Klíny místo - Klíny 28. října Pošta BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Pošta Radek0.30.2---6232234444438
22 Poucha Lubomír0.20.1--0.14334553333339
33 Poštová Michaela0.1-0.10.1-3866756575866
99. CG Mini hřiště - Klíny místo - Klíny 28. října Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Pilnaj Jindřich0.50.4---455424334438
22 Šrámek Filip0.40.3---353453534439
33 Dubský Renné0.30.2---365536434544
44 Hamouz Emil0.20.1---455654643547
55 Hamouzová Blažena0.1-0.1--562665855856
98. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 27. října Hodek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hodek Roman0.60.6---343434423232
22 Kojzar Tomáš0.50.5---433335433334
33 Šeps Jaromír0.40.4---444334453236
44 Mareček Štěpán0.30.3---444444834342
55 Pošta Radek0.20.2---333335484844
66 Šeps Pavel0.10.1-0.1-554666855555
97. CG Mini hřiště - Velký Kamýk S místo - Písek 24. října Poucha BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Poucha Lubomír0.70.5--0.25442334328
22 Podskalský Karel0.60.4--0.14554462333
33 Lipovský Josef0.50.3---8553544337
44 Freisleben Jindřich0.40.2---6535274638
55 Biskup Milan0.30.1---5556644742
66 Pouchová Radka0.2-0.2--6357457744
77 Lipovská Hana0.1-0.1--6768876755
96. CG Mini hřiště - Velké Nepodřice místo - Písek 24. října Poucha BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Poucha Lubomír0.60.4--0.2243335353435
22 Lipovský Josef0.50.3---464533343338
33 Podskalský Karel0.40.2--0.1445353356240
44 Freisleben Jindřich0.30.1---446662486450
55 Lipovská Hana0.2-0.2--568875666663
66 Pouchová Radka0.1-0.1--868888555768
95. CG Mini hřiště - Divoká Šárka místo - Praha 23. října Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Novotný Ondřej0.70.5---2626
22 Šrámek Filip0.60.4---2626
33 Brenk Jan0.50.3---2828
44 Novotný Vojta0.40.2---3333
55 Hamouz Emil0.30.1---3535
66 Hamouzová Blažena0.2-0.2--4545
77 Šrámková Jitka0.1-0.1--4646
94. CG Mini hřiště - Písek místo - Písek 19. října Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Podskalský Karel0.40.3--0.1534335454339
22 Lipovský Josef0.30.2---534344465341
33 Lipovská Hana0.2-0.1--444446554444
44 Vořechovský Dan0.10.1---445456577653
93. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 10. října Hamouz BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Halbich Kamil1.00.6-1.0-6645564440
22 Veselý Ondřej0.90.5-0.9-5714565740
33 Frus Jan0.80.4-0.8-5866633340
44 Fiala David0.70.3-0.7-3476654742
55 Olexa Michal0.60.2-0.6-4648546643
66 Nachtmannová Pavlína0.5-0.40.5-5655667747
77 Krátká Jana0.4-0.30.4-8552587848
88 Novotná Nikola0.3-0.20.3-7565687751
99 Čalyj Patrik0.20.1-0.2-6656888855
1010 Zemanová Kristýna0.1-0.10.1-8677868656
92. CG Mini hřiště - Salesiova výšina místo - Osek 9. října Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.80.6---4336325430
22 Brenk Jan0.70.5---4454543433
33 Barok Jaroslav0.60.4---2444436633
44 Dubský Renné0.50.3---4434465838
55 Borovec Pavel0.40.2---6865458648
66 Šrámková Jitka0.3-0.2--6488774549
77 Borovec Štěpán0.20.1-0.1-8888885861
88 Borovcová Blanka0.1-0.1--8888788863
91. CG Mini hřiště - Meziboří místo - Meziboří 9. října Poucha BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Poucha Lubomír0.30.2--0.143345856344352
22 Pošta Radek0.20.1---33354553548553
33 Poštová Michaela0.1-0.10.1-78886888548583
90. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 28. září Hamouz BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Veselý Ondřej0.70.5-0.7-565454353545
22 Fiala David0.60.4-0.6-654533435745
33 Halbich Kamil0.50.3-0.5-755635353446
44 Olexa Michal0.40.2-0.4-566847348354
55 Zemanová Kristýna0.3-0.20.3-657764675558
66 Nachtmannová Pavlína0.2-0.10.2-675646488761
77 Turo Robin0.10.1-0.1-886848577869
89. CG Mini hřiště - Písek místo - Písek 27. září Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Lipovský Josef0.70.5---534434343437
22 Poucha Lubomír0.60.4--0.2544554433340
33 Lipovský Jr. Josef0.50.3---445445445342
44 Podskalský Karel0.40.2--0.1556444533443
54 Freisleben Jindřich0.40.2---345535444643
66 Lipovská Hana0.2-0.2--885847565561
77 Pouchová Radka0.1-0.1--577884785665
88. CG Mini hřiště - Žihelský les místo - Žihle 17. září Hamouzová BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Mareček Štěpán0.40.2---3563535535
22 Barták Jaroslav0.30.1---4266248436
33 Hamouzová Blažena0.2-0.2--3554556538
44 Hlavsová Iveta0.1-0.1--5784567446
87. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 16. září Pošta BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš0.90.7---4324337329
22 Pošta Radek0.80.6---4522248330
33 Hodek Roman0.70.5---4633346433
44 Červeňák Martin0.60.4---6754354337
54 Bechyňský Jan0.60.4---5632328837
66 Čulík Petr0.40.2---6545268440
77 Hamouz Emil0.30.1---5634368742
88 Jahelková Jitka0.2-0.2--7655585445
99 Poštová Michaela0.1-0.10.1-8885558855
86. CG Mini hřiště - Ladronka Park místo - Praha 12. září Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.40.3---35333423430
22 Lipovský Josef0.30.2---44344333331
33 Novotný Ondřej0.20.1---63534535539
44 Lipovská Hana0.1-0.1--58844445648
85. CG Mini hřiště - Dlouhá Louka místo - Dlouhá Louka 11. září Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.70.5---2323333423
22 Lukavský Radek0.60.4---4443445230
33 Poucha Lubomír0.50.3--0.13564563436
44 Borovec Pavel0.40.2---5664564642
55 Lukavská Pavla0.3-0.2--8764564545
66 Šrámková Jitka0.2-0.1--5856656546
77 Borovec Štěpán0.10.1-0.1-5888888558
84. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 2. září Hodek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hodek Roman0.30.3---34243333328
22 Hamouz Emil0.20.2---44487233237
33 Mareček Štěpán0.10.1---46364535541
83. CG Mini hřiště - HSK Vagon místo - Hora Sv.Kateřiny 29. srpna Hamouz BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš1.31.1---4333532427
22 Šrámek Filip1.21.0---3343344428
33 Pilnaj Jindřich1.10.9---3432444428
44 Lukavský Radek1.00.8---4445324329
55 Brenk Jan0.90.7---2343644430
66 Pitín Luboš0.70.5---4432653532
76 Neumann Tomáš0.70.5---3334346632
86 Hamouz Emil0.70.5---5433634432
99 Mareček Štěpán0.50.3---3373364534
1010 Barták Jaroslav0.40.2---2475864339
1111 Hamouzová Blažena0.3-0.2--3456466741
1212 Šrámková Jitka0.2-0.1--6887538752
1313 Neumann Jr. Tomáš0.10.1-0.1-7878878861
82. CG Mini hřiště - Matylda místo - Most 26. srpna Hamouz BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Mareček Štěpán0.80.5---3443454431
22 Barták Jaroslav0.70.4---5643342532
33 Hamouz Emil0.60.3---4534444432
44 Pitín Luboš0.50.2---3444554433
55 Trykar Pavel0.40.1---4444636637
66 Hamouzová Blažena0.3-0.3--5733664842
77 Chruščová Saša0.2-0.2--7455568848
88 Hilasová Iveta0.1-0.1--6565568849
81. CG Mini hřiště - HSK Vagon místo - Hora Sv.Kateřiny 16. srpna Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šváb Pavel0.30.2---4434353430
22 Šrámek Filip0.20.1---3236326631
33 Šrámková Jitka0.1-0.1--7665586548
80. CG Mini hřiště - Staré Splavy místo - Staré Splavy 5. srpna Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.30.3---3236326631
22 Kalous Tomáš0.20.2---6546484542
33 Mašek Pavel0.10.1-0.1-5584487647
79. CG Mini hřiště - Autodrom Písek místo - Písek 22. července Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Lipovský Josef0.50.3---5344448436
22 Hamouz Emil0.40.2---7534457439
33 Podskalský Karel0.30.1--0.14548634539
44 Lipovská Hana0.2-0.2--7556868550
55 Hamouzová Blažena0.1-0.1--8667656852
78. CG Mini hřiště - Mníšek místo - Mníšek 18. července Poucha BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.30.3---334344633433424356
22 Hamouz Emil0.20.2---454443344435536566
33 Poucha Lubomír0.10.1--0.1444564465683235473
77. CG Mini hřiště - Klíny místo - Klíny 16. července Hamouz BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Lukavský Radek0.80.5---333533332836
22 Pošta Radek0.70.4---343543645441
33 Pitín Luboš0.60.3---434545733341
44 Hamouz Emil0.50.2---534573545748
55 Čulík Petr0.40.1---743465745651
66 Hamouzová Blažena0.3-0.3--454884578558
76 Lukavská Pavla0.3-0.3--386666655758
88 Jahelková Jitka0.1-0.1--786884845664
76. CG Mini hřiště - Veselí n/L. místo - Veselí nad Lužnicí 15. července Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.80.7---3345325227
22 Lutovský Petr0.70.6-0.6-7534545538
33 Bielik David0.60.5-0.5-5567633338
44 Dlouhá Nataša0.5-0.1--4845454741
55 Böhm Jan0.40.4-0.4-7555545642
66 Lorenc Kristián0.30.3-0.3-6884464545
77 Štůla Jan0.20.2-0.2-4888667451
88 Bukva Jan0.10.1-0.1-6488888454
75. CG Mini hřiště - Lido Di Cavallino místo - Benátky 15. července Šeps BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šeps Jaromír0.20.2---3234323323
22 Šeps Pavel0.10.1-0.1-4345553433
74. CG Mini hřiště - Písek místo - Písek 14. července Poucha BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Poucha Lubomír0.60.3--0.2433423433433
22 Podskalský Karel0.50.2--0.1335423426537
33 Lipovský Josef0.40.1---442345344538
44 Lipovská Hana0.3-0.3--743542334540
55 Pouchová Radka0.2-0.2--556525347446
66 Podskalská Zdeňka0.1-0.1--748465335752
73. CG Mini hřiště - Divoká Šárka místo - Praha 30. června Novotný BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Novotný Ondřej0.60.5---3463334430
22 Hamouz Emil0.50.4---3356633332
33 Grešl Michal0.40.3---5433454634
44 Hamouzová Blažena0.3-0.1--3555367741
55 Blahout Petr0.20.2---3687648547
65 Novotný Vojta0.20.2---6545784847
72. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 28. června Mareček BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Barták Jaroslav0.50.2---3534544129
22 Mareček Štěpán0.40.1---5444443331
33 Hamouzová Blažena0.3-0.3--5445844438
44 Hilasová Iveta0.2-0.2--7465537744
55 Hrdinová Libuše0.1-0.1--7886344646
71. CG Mini hřiště - Kamenná Voda místo - Most 23. června M8 BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šeps Jaromír0.90.7---3433144527
22 Hodek Roman0.80.6---2434344428
33 Kojzar Tomáš0.70.5---4338335433
44 Hamouzová Blažena0.6-0.2--6336345535
54 Hamouz Emil0.60.4---4456434535
66 Pitín Luboš0.40.3---5358435538
77 Brenk Jan0.30.2---5658484444
88 Šeps Pavel0.20.1-0.1-8786544547
99 Jahelková Jitka0.1-0.1--8688588859
70. CG Mini hřiště - Šibeník místo - Most 17. června Kojzar BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš0.90.7---4333343326
22 Šeps Jaromír0.80.6---4623532429
33 Pošta Radek0.70.5---3354435532
44 Čulík Petr0.60.4---3544245532
55 Hamouz Emil0.50.3---5664327437
66 Brenk Jan0.40.2---3458554539
77 Hamouzová Blažena0.3-0.2--7536555642
88 Jahelková Jitka0.2-0.1--6675557344
98 Šeps Pavel0.20.1-0.1-5854765444
69. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 16. června Hamouzová BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš0.70.5---323233333429
22 Hamouz Emil0.60.4---543355324337
33 Jahelková Jitka0.5-0.2--554355434240
44 Čulík Petr0.40.3---654554532443
55 Hamouzová Blažena0.3-0.1--465445635547
66 Červeňák Martin0.20.2---687334544549
77 Tölg Daniel0.10.1---684854688865
68. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 13. června Hamouz BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hamouz Emil0.60.4---346354233336
22 Brenk Jan0.50.3---435344344337
33 Čulík Petr0.40.2---553354243842
44 Červeňák Martin0.30.1---546663434748
55 Hamouzová Blažena0.2-0.2--474553457751
66 Jahelková Jitka0.1-0.1--467564567858
67. CG Mini hřiště - Bejčák místo - Písek 11. června Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Lipovský Josef0.60.5---435374343440
22 Zeman Libor0.50.4---453544742341
33 Lipovský Jr. Josef0.40.3---443545556344
44 Podskalský Karel0.30.2--0.1435544465545
55 Freisleben Jindřich0.20.1---643584356448
66 Lipovská Hana0.1-0.1--845458765860
66. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 10. června Kojzar BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš0.40.4---552333334334
22 Pošta Radek0.30.3---644343643441
33 Pitín Luboš0.20.2---535344455442
44 Brenk Jan0.10.1---455734444444
65. CG Mini hřiště - Klíny místo - Klíny 6. června Hamouz BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.90.7---232433333430
22 Šeps Jaromír0.80.6---333443344435
33 Lukavský Radek0.70.5---353235354437
44 Pošta Radek0.60.4---435534344439
55 Brenk Jan0.50.3---535342745846
66 Hamouz Emil0.30.2---443433585847
76 Hamouzová Blažena0.3-0.2--574534844347
86 Pilnaj Jindřich0.30.2---445554556447
99 Lukavská Pavla0.1-0.1--768783848867
64. CG Mini hřiště - Klíny místo - Klíny 5. června Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.90.5---2233343424
22 Poucha Lubomír0.80.4--0.14444343430
33 Kovářová Markéta0.7-0.40.3-5663685443
44 Tříska Jiří0.60.3---5763776445
55 Kovář František0.50.2---4686474746
66 Kovářová Martina0.4-0.3--5587677550
77 Kovář Martin0.30.1-0.2-6886857654
88 Kovářová Tereza0.2-0.20.1-8788776455
99 Čapková Alena0.1-0.1--8885868859
63. CG Mini hřiště - Benedikt místo - Most 26. května Hamouz BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hodek Roman1.00.9---4333333224
22 Kojzar Tomáš0.90.8---3433333224
33 Hodek Jaroslav0.80.7---4333335327
44 Hamouz Emil0.70.6---5453434331
55 Lukavský Radek0.60.5---4334356432
65 Šeps Jaromír0.60.5---5453444332
77 Brenk Jan0.40.3---3264445634
88 Pitín Luboš0.30.2---3555563436
99 Čulík Petr0.20.1---4536645437
1010 Jahelková Jitka0.1-0.1--6554876445
62. CG Mini hřiště - Bejčák místo - Písek 24. května Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Zeman Libor0.70.6---2534734331
22 Lipovský Josef0.60.5---3324436631
33 Lipovský Jr. Josef0.50.4---3444845335
44 Podskalský Karel0.40.3--0.15546435335
55 Freisleben Jindřich0.30.2---6577445644
66 Lipovská Hana0.2-0.1--7666736849
76 Pončák Luboš0.20.1---5457877649
61. CG Mini hřiště - Stromovka místo - Praha 23. května Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.50.4---3232333322
22 Novotný Ondřej0.40.3---3444354431
33 Tkáč Vladimír0.30.2---3344454431
44 Šrámková Jitka0.2-0.1--3465454536
55 Jonák Michal0.10.1---4736657442
60. CG Mini hřiště - Bejčák místo - Písek 23. května Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Podskalský Karel0.40.3--0.1444435353439
22 Lipovský Josef0.30.2---354434456341
33 Freisleben Jindřich0.20.1---545354466850
44 Lipovská Hana0.1-0.1--638754847658
59. CG Mini hřiště - HSK Růžový vrch místo - Hora Sv.Kateřiny 22. května Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Barok Jaroslav1.00.8---4343434328
22 Šrámek Filip0.90.7---7322363430
33 Lukavský Radek0.80.6---4445555335
44 Dubský Renné0.70.5---5546375237
55 Hamouz Emil0.60.4---8346347338
66 Pitín Luboš0.50.3---6485754443
77 Brenk Jan0.40.3---8648354745
88 Hamouzová Blažena0.3-0.2--8475554846
99 Poucha Lubomír0.20.1--0.15557478849
1010 Šrámková Jitka0.1-0.1--8687888861
58. CG Mini hřiště - AIW místo - Most 21. května Čulík BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Pilnaj Jindřich0.60.3---5264446334
22 Hamouzová Blažena0.5-0.3--7342464636
33 Čulík Petr0.40.2---7343346838
44 Hamouz Emil0.30.1---8446635642
55 Jahelková Jitka0.2-0.2--6686276546
66 Pilnajová Jitka0.1-0.1--768537760
57. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 13. května Kojzar BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš0.50.3---3434223223
22 Mareček Štěpán0.40.2---2433534327
33 Jahelková Jitka0.3-0.2--4573364436
44 Brenk Jan0.20.1---4565444537
55 Hamouzová Blažena0.1-0.1--7583555644
56. CG Mini hřiště - Malý Háj místo - Hora Sv.Kateřiny 9. května Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.30.2---42433433433440
22 Šrámková Jitka0.2-0.1--42436635556352
33 Klaner Wolf0.10.1---58727453558564
55. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 6. května M8 BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš0.90.7---3322333322
22 Hamouz Emil0.80.6---2454444431
33 Mareček Štěpán0.70.5---3446336332
44 Hamouzová Blažena0.6-0.2--4644443332
55 Neumann Tomáš0.50.4---5435444433
65 Brenk Jan0.50.4---5445435333
77 Pitín Luboš0.30.2---6244458538
88 Čulík Petr0.20.1---8646443439
99 Jahelková Jitka0.1-0.1--4488676346
54. CG Mini hřiště - Benedikt místo - Most 4. května Hodek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hodek Roman0.40.4---4335344532541
22 Kojzar Tomáš0.30.3---3335443634644
33 Hodek Jaroslav0.20.2---5433344555344
44 Brenk Jan0.10.1---4454634344647
53. CG Mini hřiště - Lom Nerestce místo - Nerestce 2. května Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip1.30.8---243343434333
22 Zeman Libor1.20.7---444453335439
33 Lipovský Jr. Josef1.10.6---232335658441
44 Lipovský Josef1.00.5---355354834545
54 Brenk Jan1.00.5---364455833445
66 Podskalský Karel0.80.3--0.1643355357546
77 Freisleben Jindřich0.70.2---446877536353
88 Pončák Luboš0.60.1---536757848356
99 Šrámková Jitka0.5-0.5--386878558260
1010 Zemanová Žaneta0.4-0.4--755785648661
1111 Lipovská Hana0.3-0.3--568888858670
1212 Pončáková Iveta0.2-0.2--787888888878
1313 Pončáková Lucie0.1-0.1--888888878879
52. CG Mini hřiště - Braňany-Kaňkov místo - Braňany 1. května Hamouzová BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hamouz Emil1.10.7---5344223427
22 Pitín Luboš1.00.6---4454333430
33 Pošta Radek0.90.5---4444444634
44 Mareček Štěpán0.80.4---2445544634
55 Hamouzová Blažena0.7-0.4--4473543636
66 Brenk Jan0.60.3---5566454540
77 Barták Jaroslav0.40.2---5846472743
87 Jahelková Jitka0.4-0.3--7475564543
97 Emmer Jan0.40.2---8537365643
1010 Hrdinová Libuše0.2-0.2--7878778658
1111 Pailová Lenka0.1-0.1--8788888863
51. CG Mini hřiště - Benedikt místo - Most 29. dubna Hodek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hodek Roman0.40.3---23434333242538
22 Mareček Štěpán0.30.2---43434433543545
33 Kojzar Tomáš0.20.1---33443334483547
44 Jahelková Jitka0.1-0.1--45478536586869
50. CG Mini hřiště - Slavkovský les místo - Slavkov 25. dubna Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.20.1---8434553638
22 Šrámková Jitka0.1-0.1--8855558448
49. CG Mini hřiště - Kamenná Voda místo - Most 25. dubna Pilnaj BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hamouz Emil0.50.2---336333453336
22 Pilnaj Jindřich0.40.1---334542453437
33 Hamouzová Blažena0.3-0.3--847443564550
44 Jahelková Jitka0.2-0.2--848574674659
55 Pilnajová Jitka0.1-0.1--878448885666
48. CG Mini hřiště - HSK Vagon místo - Hora Sv.Kateřiny 24. dubna Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Dubský Renné1.00.8---4433543430
22 Neumann Tomáš0.90.7---6344544333
33 Lukavský Radek0.80.6---3363454533
44 Hamouz Emil0.70.5---5438354335
54 Barok Jaroslav0.70.5---4444645435
66 Šrámek Filip0.50.3---5448354639
77 Hamouzová Blažena0.4-0.2--6856535442
88 Brenk Jan0.30.2---8857564548
99 Šrámková Jitka0.2-0.1--8667754649
1010 Neumann Jr. Tomáš0.10.1-0.1-8678755854
47. CG Mini hřiště - Plovárna místo - Písek 24. dubna Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Poucha Lubomír0.70.6--0.1453233454538
22 Zeman Libor0.60.5---427453344440
33 Lipovský Jr. Josef0.50.4---564543634343
44 Lipovský Josef0.40.3---686342625446
55 Pončák Luboš0.30.2---585752554349
66 Vorlovský František0.20.1---585374653450
77 Lipovská Hana0.1-0.1--885868666667
46. CG Mini hřiště - Síbrovna místo - Písek 18. dubna Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Podskalský Karel0.60.5--0.1334234545336
22 Zeman Libor0.50.4---534563353441
33 Freisleben Jindřich0.40.3---437562845549
44 Lipovský Jr. Josef0.30.2---574536554549
54 Lipovský Josef0.30.2---343466765549
66 Lipovská Hana0.1-0.1--565887868869
45. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 14. dubna M8 BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš0.80.8---33333323243325
22 Hodek Roman0.70.7---33444313333539
33 Šeps Jaromír0.60.6---34333344444342
44 Poucha Lubomír0.50.5--0.136345434333243
55 Pilnaj Jindřich0.40.4---43335343536547
66 Hamouz Emil0.30.3---34458534333449
76 Neumann Tomáš0.30.3---34335544453649
88 Šeps Pavel0.10.1-0.1-47536668868673
44. CG Mini hřiště - Benedikt místo - Most 10. dubna Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš0.40.4---3244326327
22 Šrámek Filip0.30.3---4443334227
33 Stárek Vlastimil0.20.2---3455444433
44 Poucha Lubomír0.10.1--0.13568263639
43. CG Mini hřiště - Benedikt místo - Most 7. dubna Kojzar BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš0.30.2---322334332429
22 Hodek Roman0.20.1---434344436641
33 Urbanová Iveta0.1-0.1--665345655651
42. CG Mini hřiště - Velký Kamýk S místo - Písek 4. dubna Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Zeman Libor0.90.8---4423446229
22 Poucha Lubomír0.80.7--0.25435334734
33 Lipovský Josef0.70.6---5455355335
44 Lipovský Jr. Josef0.60.5---5436357336
55 Podskalský Karel0.50.4--0.14365454637
66 Vorlovský František0.40.3---7565446441
77 Pončák Luboš0.30.2---8558356545
88 Freisleben Jindřich0.20.1---5558555846
99 Lipovská Hana0.1-0.1--7858885857
41. CG Mini hřiště - Křižatky místo - Křižatky 4. dubna Pošta BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šváb Pavel1.20.8---344344333334
22 Hodek Roman1.10.7---454333334335
33 Šrámek Filip1.00.6---444444334539
44 Lukavský Radek0.90.5---434486324341
55 Pilnaj Jindřich0.80.4---335455447444
66 Pitín Luboš0.70.3---245484456547
76 Hamouz Emil0.70.3---553575337447
88 Pošta Radek0.50.1---344577365448
99 Hamouzová Blažena0.4-0.4--564485335750
1010 Lukavská Pavla0.3-0.3--655655437652
1111 Šrámková Jitka0.2-0.2--575468647557
1211 Pilnajová Jitka0.2-0.2--575468647557
40. CG Mini hřiště - Hradiště místo - Písek 2. dubna Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Lipovský Josef0.50.4---346453334439
22 Poucha Lubomír0.40.3--0.2343424565642
33 Podskalský Karel0.30.2--0.1478535555653
44 Pončák Luboš0.20.1---648565365553
55 Lipovská Hana0.1-0.1--446646856655
39. CG Mini hřiště - Stromovka místo - Praha 2. dubna Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Tkáč Vladimír0.50.3---243334433534
22 Šrámek Filip0.40.2---224544343435
33 Hamouz Emil0.30.1---435526445442
44 Hamouzová Blažena0.2-0.2--543384464445
55 Šrámková Jitka0.1-0.1--655677685560
38. CG Mini hřiště - Velké Nepodřice místo - Písek 28. března Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Lipovský Josef0.60.5---455353454341
22 Lipovský Jr. Josef0.50.4---465445553344
33 Podskalský Karel0.40.3--0.1576444446448
44 Pončák Luboš0.30.2---654465675553
54 Lipovská Hana0.3-0.1--464456676553
66 Freisleben Jindřich0.10.1---465667577457
37. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 26. března Hamouz BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Neumann Tomáš0.50.4---8533446538
22 Pošta Radek0.40.3---8343555538
33 Hamouz Emil0.30.2---6633853539
44 Hamouzová Blažena0.2-0.1--8574575849
55 Neumann Jr. Tomáš0.10.1-0.1-6865865650
36. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 23. března M8 BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš0.80.7---8343433331
22 Šeps Jaromír0.70.6---4443364432
32 Pošta Radek0.40.3---8343555538
43 Hodek Roman0.60.5---5444335432
54 Pilnaj Jindřich0.50.4---8533443434
65 Hamouz Emil0.40.3---8535343435
76 Bechyňský Jan0.30.2---7443744336
87 Šeps Pavel0.20.1-0.1-4554576440
97 Urbanová Iveta0.2-0.1--6666434540
35. CG Mini hřiště - Raná místo - Raná u Loun 20. března Poucha BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šváb Pavel0.80.7---3533444329
22 Hodek Roman0.70.6---5824423432
33 Lukavský Radek0.60.5---3454823332
44 Šeps Jaromír0.50.4---4744534334
55 Barok Jaroslav0.40.3---3547753337
66 Šrámek Filip0.30.2---3547655540
77 Poucha Lubomír0.20.1--0.13837663541
88 Šrámková Jitka0.1-0.1--6668865853
34. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 5. března Hamouz BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Pošta Radek0.60.6---3555534434
22 Poucha Lubomír0.50.5--0.16553464336
33 Neumann Tomáš0.40.4---3654636336
44 Pitín Luboš0.30.3---8554435438
54 Hamouz Emil0.30.3---5783434438
66 Neumann Jr. Tomáš0.10.1-0.1-8788855554
33. CG Mini hřiště - Benedikt místo - Most 3. března Hodek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hodek Roman0.30.2---434432253636
22 Kojzar Tomáš0.20.1---342822434840
33 Urbanová Iveta0.1-0.1--545656583855
32. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 27. února Hamouz BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Pilnaj Jindřich0.40.2---354434444338
22 Hamouz Emil0.30.1---434484445747
33 Hamouzová Blažena0.2-0.2--556445545851
44 Pilnajová Markéta0.1-0.1--788464758865
31. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 20. února Poucha BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.60.5---5333324234638
22 Hamouz Emil0.50.4---5354442523340
33 Poucha Lubomír0.40.3--0.16334334248242
44 Neumann Tomáš0.30.2---5454334344645
55 Pilnaj Jindřich0.20.1---4434444558752
66 Šrámková Jitka0.1-0.1--5556385547861
30. CG Mini hřiště - Dlouhá Louka místo - Dlouhá Louka 14. února Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.50.3---4534343632
22 Hamouz Emil0.40.2---4743374234
33 Šrámková Jitka0.3-0.2--4455466337
44 Čulík Petr0.20.1---5558384644
55 Jahelková Jitka0.1-0.1--5768683548
29. CG Mini hřiště - Zbořený Kostelec místo - Týnec n. Sázavou 13. února Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.20.1---2324622324
22 Šrámková Jitka0.1-0.1--8463553438
28. CG Mini hřiště - Plovárna místo - Písek 7. února Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Lipovský Josef0.40.4---3465335837
22 Podskalský Karel0.30.3--0.15454754842
33 Lipovský Jr. Josef0.20.2---8483356744
44 Freisleben Jindřich0.10.1---7343785845
27. CG Mini hřiště - Matylda místo - Most 7. února Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.70.6---3334542428
22 Šváb Pavel0.60.5---3334443428
33 Kojzar Tomáš0.50.4---4425433530
44 Poucha Lubomír0.40.3--0.13445543432
55 Neumann Tomáš0.30.2---4444744435
66 Dubský Renné0.20.1---4556444739
77 Šrámková Jitka0.1-0.1--4678843545
26. CG Mini hřiště - Písek místo - Písek 6. února Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Lipovský Josef0.50.4---4373454434
22 Lipovský Jr. Josef0.40.3---3355774337
33 Pončák Luboš0.30.2---7665545341
44 Podskalský Karel0.20.1--0.15474558442
55 Lipovská Hana0.1-0.1--6558758650
25. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 6. února Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš0.50.5---433233243431
22 Šrámek Filip0.40.4---544342233434
33 Hodek Roman0.30.3---633433533437
44 Poucha Lubomír0.20.2--0.1543543343438
55 Pošta Radek0.10.1---456346353544
24. CG Mini hřiště - Berounsko místo - okolí Berouna 31. ledna Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.20.1---4422255226
22 Šrámková Jitka0.1-0.1--4483386339
23. CG Mini hřiště - Střelecký ostrov místo - Praha 24. ledna Jenke BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Tkáč Vladimír0.20.1---4433333831
22 Šrámková Jitka0.1-0.1--2445454432
22. CG Mini hřiště - Matylda místo - Most 24. ledna Hamouz BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hodek Roman0.50.5---445343325538
22 Šrámek Filip0.40.4---534743533340
33 Hamouz Emil0.30.3---445433645341
44 Šeps Jaromír0.20.2---545435345442
55 Dubský Renné0.10.1---445544544544
21. CG Mini hřiště - Litvínovské parky místo - Litvínov 16. ledna Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hamouz Emil0.90.7---344335244335
22 Pošta Radek0.80.6---444243335537
33 Šrámek Filip0.70.5---573335333439
44 Poucha Lubomír0.60.4--0.0565444543343
55 Pitín Luboš0.50.3---653344444744
66 Hamouzová Blažena0.4-0.2--644437564447
77 Čulík Petr0.30.2---675454844350
88 Balázs Adam0.20.1-0.1-876888888877
98 Šrámková Jitka0.2-0.1--867888888877
20. CG Mini hřiště - Plovárna místo - Písek 9. ledna Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Lipovský Jr. Josef0.50.4---343475336
22 Podskalský Karel0.40.3--0.15335446636
33 Lipovský Josef0.30.2---633466639
44 Lipovská Hana0.2-0.1--485687852
55 Pončák Luboš0.10.1---876856654
19. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 3. ledna Hamouz BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Hamouz Emil0.30.2---5654433434
22 Čulík Petr0.20.1---3747483440
33 Jahelková Jitka0.1-0.1--4868685651
18. CG Mini hřiště - Litvínovské parky místo - Litvínov 1. ledna Šváb BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šváb Pavel0.20.2---444433433436
22 Poucha Lubomír0.10.1--0.0344653433338
17. CG Mini hřiště - Děvín místo - Praha 30. prosince Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.90.7---444343424335
22 Neumann Tomáš0.80.6---433352435537
33 Tkáč Vladimír0.70.5---334635464240
44 Hamouz Emil0.60.4---338334236540
55 Pošta Radek0.50.3---655342345441
65 Poucha Lubomír0.50.3--0.0454543444441
77 Šrámková Jitka0.3-0.2--845658633351
88 Hamouzová Blažena0.2-0.1--485587446354
99 Červený Zdeněk0.10.1---655537888863
16. CG Mini hřiště - Velké Nepodřice místo - Písek 29. prosince Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Lipovský Josef0.50.4---5346444838
22 Freisleben Jindřich0.40.3---5435734839
33 Vorlovský František0.30.2---5545655843
44 Lipovský Jr. Josef0.20.1---6838574849
54 Lipovská Hana0.2-0.1--6486746849
15. CG Mini hřiště - Křižatky místo - Křižatky 29. prosince Pošta BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Neumann Tomáš0.60.5---453455343339
22 Poucha Lubomír0.50.4--0.0443554453340
33 Pošta Radek0.40.3---563344445442
44 Pilnaj Jindřich0.30.2---475663447349
55 Hamouz Emil0.20.1---373457683450
66 Hamouzová Blažena0.1-0.1--588545546757
14. CG Mini hřiště - Litvínovské parky místo - Litvínov 24. prosince Pošta BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Neumann Tomáš0.30.3---545432344438
22 Pošta Radek0.20.2---544433533438
33 Poucha Lubomír0.10.1--0.0755434534444
13. CG Mini hřiště - Braňany-Kaňkov místo - Braňany 19. prosince Poucha BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.70.5---3423534428
22 Neumann Tomáš0.60.4---4433344429
33 Hamouz Emil0.50.3---5434334531
44 Poucha Lubomír0.40.2--0.03763353535
55 Pošta Radek0.30.1---4364632836
66 Hamouzová Blažena0.2-0.2--8558585650
76 Šrámková Jitka0.2-0.2--5458776850
12. CG Mini hřiště - Střelecký ostrov místo - Praha 13. prosince Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Tkáč Vladimír0.30.3---3154442427
22 Šrámek Filip0.20.2---5234353732
33 Červený Zdeněk0.10.1---7344474740
11. CG Mini hřiště - Dlouhá Louka místo - Dlouhá Louka 12. prosince Hamouzová BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Poucha Lubomír0.30.2--0.044756345434352
22 Hamouz Emil0.20.1---44823374445553
33 Hamouzová Blažena0.1-0.1--55666754783466
10. CG Mini hřiště - Raná místo - Raná u Loun 5. prosince Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš0.60.4---334322442330
22 Šrámek Filip0.50.3---4444437444240
33 Šváb Pavel0.40.2---566433346242
44 Hamouz Emil0.30.1---558465474452
55 Šrámková Jitka0.2-0.2--556747368657
65 Urbanová Iveta0.2-0.2--657667665357
9. CG Mini hřiště - Bejčák místo - Písek 30. listopadu Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Freisleben Jindřich0.30.2---546433584446
22 Lipovský Josef0.20.1---626555445547
33 Lipovská Hana0.1-0.1--646387656859
8. CG Mini hřiště - Želénky místo - Zábrušany 29. listopadu Šváb BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Kojzar Tomáš0.70.5---443443333435
22 Šváb Pavel0.60.4---425434332535
33 Šrámek Filip0.50.3---555443334339
44 Poucha Lubomír0.40.2--0.0432544434639
54 Pošta Radek0.40.2---454335343539
66 Hamouzová Blažena0.2-0.2--654475544347
77 Šrámková Jitka0.1-0.1--576876757765
7. CG Mini hřiště - Rýzmburk místo - Osek 28. listopadu Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.70.5---4532328330
22 Hamouz Emil0.60.4---5642334330
33 Dubský Renné0.50.3---5533838338
44 Poucha Lubomír0.40.2--0.03358348741
55 Pošta Radek0.30.1---7838448345
66 Šrámková Jitka0.2-0.2--8854665547
77 Šrámková R. Jiřina0.1-0.1-0.17588838855
6. CG Mini hřiště - Mníšek místo - Mníšek 25. listopadu Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.60.4---333232224428
22 Hamouz Emil0.50.3---443357433339
33 Poucha Lubomír0.40.2--0.0343237645441
44 Hamouzová Blažena0.3-0.2--653474565550
55 Balázs Adam0.20.1-0.1-655775656860
66 Šrámková Jitka0.1-0.1--557364888761
5. CG Mini hřiště - Želénky místo - Zábrušany 21. listopadu Pošta BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šeps Jaromír0.70.6---443354333436
22 Šrámek Filip0.60.5---344345433336
33 Pošta Radek0.50.4---444434337541
44 Poucha Lubomír0.40.3--0.0333644438543
55 Balázs Adam0.30.2-0.2-645467658556
66 Šrámková Jitka0.2-0.1--567464668759
77 Šeps Pavel0.10.1-0.1-653878668865
4. CG Mini hřiště - Děvín místo - Praha 19. listopadu Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.50.3---4334443429
22 Klaner Wolf0.40.2---5734554235
33 Šrámková Jitka0.3-0.2--6335346737
44 Tkáč Vladimír0.20.1---5764444438
55 Zillen Silke0.1-0.1--5867664850
3. CG Mini hřiště - U kostelů místo - Most 18. listopadu Hamouzová BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Mareček Štěpán1.20.7---3443434429
22 Barták Jaroslav1.10.6---4333443529
33 Hamouzová Blažena1.0-0.5--5344443431
44 Pail Matouš0.90.5---5443444533
55 Vorlíček M.0.80.4---5583534336
66 Hrdinová Libuše0.7-0.4--7575453440
77 Tölg Daniel0.60.3---5563745540
88 Emmer Jan0.50.2---8436564541
99 Hamouz Emil0.40.1---6453855541
1010 Cwierzová Jitka0.3-0.3--5465654742
1111 Cwierzová B.0.2-0.2--7585754546
1212 Pailová Lenka0.1-0.1--8454885850
2. CG Mini hřiště - Bejčák místo - Písek 15. listopadu Lipovský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Lipovský Jr. Josef0.50.4---55435344437
22 Lipovský Josef0.40.3---66643653443
33 Freisleben Jindřich0.30.2---44726474846
44 Vorlovský František0.20.1---56684366448
55 Lipovská Hana0.1-0.1--56858765353
1. CG Mini hřiště - Ladronka Park místo - Praha 15. listopadu Šrámek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip0.40.3---3543336431
22 Tkáč Vladimír0.30.2---3723426431
33 Červený Zdeněk0.20.1---5343564333
44 Šrámková Jitka0.1-0.1--6335346737