VÝSLEDKY Extreme Golf Open
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR

Cross Golf Cup

Cross Golf Match
001.Souvlastní 13. 11.

Extreme Golf Open
001.Souvlastní 19. 11.
002.Podpirenejí 29. 11.

Cross Golf MiniMatch
001.Písek 19. 11.
002.Písek 19. 11.
003.Písek 19. 11.
004.Písek 20. 11.
005.Jičín 20. 11.
006.Jičín 20. 11.
007.Tanvald 20. 11.
008.Písek 27. 11.
009.Jičín 27. 11.
010.Jičín 27. 11.

2. EG Open hřiště - Francie místo - Podpirenejí 29. listopadu Písecký BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Písecký Milan 0.20.2---222233233628
22 Talián Rudolf0.10.1---343324332330
1. EG Open hřiště - U Horských místo - Souvlastní 19. listopadu Dubský BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
11 Šrámek Filip1.51.2---11154214
22 Langr Radomír1.41.1---31153316
33 Tříska Michal1.31.0---42713219
43 Horský Roman1.31.0---52335119
55 Horský Tomasz1.10.8-0.2-42543220
66 Jedlička Vratislav1.00.7--0.342373221
77 Jedlička Miroslav0.90.6--0.232754122
87 Biskup Milan0.90.6---22871222
99 Stehlík Jan0.70.4---32754223
1010 Vancl Daniel0.60.3---44625324
1110 Cvejnová Hana0.6-0.3--33674124
1212 Horský Václav0.40.2-0.1-44645326
1313 Hamouzová Blažena0.3-0.2-0.143864227
1414 Kašpar Pavel0.20.1---44863328
1515 Zemanová Lenka0.1-0.1--33785329