VÝSLEDKY Cross Golf Match
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR

Cross Golf Cup

Cross Golf Match
001.Souvlastní 13. 11.

Extreme Golf Open
001.Souvlastní 19. 11.
002.Podpirenejí 29. 11.

Cross Golf MiniMatch
001.Písek 19. 11.
002.Písek 19. 11.
003.Písek 19. 11.
004.Písek 20. 11.
005.Jičín 20. 11.
006.Jičín 20. 11.
007.Tanvald 20. 11.
008.Písek 27. 11.
009.Jičín 27. 11.
010.Jičín 27. 11.

1. CG Match hřiště - U Horských místo - Souvlastní 13. listopadu KEG Dobruška BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789123
11 Langr Radomír12.02.8---332234433274451340
22 Konečný Martin10.02.6---342333246305441343
33 Horský Tomasz8.02.4-0.4-233434333285561644
44 Horský Roman7.02.2---243543332295561645
55 Horský Václav5.81.9-0.2-333334334296661847
65 Biskup Milan5.81.9---333343353305661747
77 Tříska Michal5.01.6---333343344307772151
88 Dubský Renné4.31.3---473334443355661752
98 Jedlička Miroslav4.31.3--1.0353334334317772152
1010 Kašpar Pavel3.30.9---344544334346671953
1110 Jedlička Vratislav3.30.9--0.8343263383356661853
1212 Zemanová Lenka2.7-0.8--553354353366772056
1312 Solík Milan2.70.6--0.6536438243386661856
1414 Vancl Daniel2.40.4---343443634347882357
1515 Jaroš Eberhard2.20.2---454253474387782260
1616 Cvejnová Hana2.0-0.6--445455543397782261
1717 Solíková Danka1.8-0.4-0.443445645439
1818 Hamouzová Blažena1.6-0.2-0.275584345546