VÝSLEDKY Cross Golf Match
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR
001.Milíčov 3. 10.
002.Souvlastní 24. 10.

Cross Golf Cup
001.Most 29. 2.
002.Hora Sv.Kateřiny 16. 5.
003.Deštné v Orl. hor. 6. 6.
004.Nová Paka 11. 7.
005.Písek 5. 9.

Cross Golf Match
001.Most 1. 3.
002.Deštné v Orl. hor. 7. 6.
003.Nová Paka 12. 7.
004.Písek 6. 9.
005.Milíčov 4. 10.
006.Jičín 17. 10.
007.Liberec 18. 10.

Extreme Golf Open
001.Milíčov 3. 11.
002.Milíčov 3. 11.
003.Bečov 25. 1.
004.Most 29. 2.
005.Most 1. 3.
006.Hora Sv.Kateřiny 17. 5.
007.Deštné v Orl. hor. 7. 6.
008.Deštné v Orl. hor. 7. 6.
009.Nová Paka 11. 7.
010.Nová Paka 12. 7.

Cross Golf MiniMatch
001.Písek 10. 11.
002.Jičín 10. 11.
003.Písek 17. 11.
004.Jičín 17. 11.
005.Most 17. 11.
006.Vesec u Liberce 23. 11.
007.Malé Nepodřice 24. 11.
008.Dobruška 24. 11.
009.Malé Nepodřice 1. 12.
010.Most 1. 12.
011.Most 1. 12.
012.Jičín 1. 12.
013.Jičín 1. 12.
014.Písek 8. 12.
015.Jičín 8. 12.
016.Dobruška 9. 12.
017.Písek 15. 12.
018.Libuň 15. 12.
019.Písek 21. 12.
020.Písek 22. 12.
021.Jičín 22. 12.
022.Dobruška 23. 12.
023.Písek 25. 12.
024.Malé Nepodřice 26. 12.
025.Jičín 26. 12.
026.Trosky 27. 12.
027.Písek 29. 12.
028.Jičín 29. 12.
029.Sedliště 30. 12.
030.Jičín 31. 12.
031.Písek 1. 1.
032.Litvínov 1. 1.
033.Dobruška 1. 1.
034.Jičín 1. 1.
035.Jičín 1. 1.
036.Jičín 2. 1.
037.Jičín 3. 1.
038.Malé Nepodřice 5. 1.
039.Jičín 5. 1.
040.Písek 12. 1.
041.Jičín 12. 1.
042.Jičín 12. 1.
043.Písek 19. 1.
044.Jičín 19. 1.
045.Jičín 19. 1.
046.Mělčany 19. 1.
047.Milá, Bečov 25. 1.
048.Bečov 25. 1.
049.Písek 26. 1.
050.Křižatky 1. 2.
051.Písek 2. 2.
052.Jičín 2. 2.
053.Jičín 2. 2.
054.Dobruška 2. 2.
055.Jaroměř 8. 2.
056.Písek 9. 2.
057.Strupčice 9. 2.
058.Křižatky 15. 2.
059.Písek 16. 2.
060.Jičín 16. 2.
061.Dobruška 16. 2.
062.Most 22. 2.
063.Jičín 22. 2.
064.Jičín 22. 2.
065.Písek 23. 2.
066.Most 27. 2.
067.Robousy - Popovice 8. 3.
068.Robousy - Popovice 8. 3.
069.Strupčice 8. 3.
070.Písek 8. 3.
071.Dobruška 14. 3.
072.Oldřichov 15. 3.
073.Robousy - Popovice 16. 3.
074.Robousy - Popovice 16. 3.
075.Písek 22. 3.
076.Písek 12. 4.
077.Písek 13. 4.
078.Jičín 13. 4.
079.Jičín 19. 4.
080.Písek 21. 4.
081.Písek 21. 4.
082.Písek 21. 4.
083.Písek 26. 4.
084.Jičín 26. 4.
085.Dobruška 27. 4.
086.Písek 28. 4.
087.Koupaliště Bystré 3. 5.
088.Písek 3. 5.
089.Jičín 3. 5.
090.Strupčice 3. 5.
091.Strupčice 3. 5.
092.Písek 10. 5.
093.Jičín 10. 5.
094.Koupaliště Bystré 18. 5.
095.Písek 24. 5.
096.Jičín 24. 5.
097.Písek 31. 5.
098.Dobruška 31. 5.
099.u rybníka Kníže 31. 5.
100.Meziboří 31. 5.
101.Meziboří 31. 5.
102.Heřmaň 14. 6.
103.Jičín 14. 6.
104.Jičín 21. 6.
105.Most 23. 6.
106.Kluky 28. 6.
107.Jičín 28. 6.
108.Nová Paka 4. 7.
109.Kluky 5. 7.
110.Štidla 6. 7.
111.Jičín 8. 7.
112.Jičín 9. 7.
113.Šumava 9. 7.
114.Jičín 10. 7.
115.Písek 12. 7.
116.Písek 19. 7.
117.Jičín 19. 7.
118.Jičín 21. 7.
119.Heřmaň 26. 7.
120.Jičín 26. 7.
121.Jičín 26. 7.
122.Heřmaň 2. 8.
123.Jičín 2. 8.
124.Heřmaň 9. 8.
125.Jičín 9. 8.
126.Jičín 9. 8.
127.Dobruška 10. 8.

7. CG Match hřiště - Liberec místo - Liberec 18. října Exgolf Jičín BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
6. CG Match hřiště - Jičín místo - Jičín 17. října Exgolf Jičín BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
5. CG Match hřiště - Uhrovic Mlýn místo - Milíčov 4. října AKCE WC BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
4. CG Match hřiště - Písek místo - Písek 6. září EG Písek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
3. CG Match hřiště - Štikovská rokle místo - Nová Paka 12. července Exgolf Jičín BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Novák Jakub12.05.0---3423453233322451143
22 Jedlička Miroslav10.04.5---3543433242334431144
33 Novotný Ondřej8.04.0---5333334434354341146
44 Raulím Milan7.03.5--0.83432425423325541446
55 Dubský Renné6.03.0---4433433633363441147
66 Jonák Michal5.32.7---4433444413345541448
76 Jedlička Vratislav5.32.7--0.63343543552374431148
88 Stehlík Jan4.52.4---3553354344393341049
99 Hodek Roman4.02.2---4444353434384441250
1010 Čeřen Petr3.11.8--0.44344356344405351353
1110 Konečný Martin3.11.8---3334424435355851853
1210 Biskup Milan3.11.8---3344344633375831653
1313 Bihari Vladimír2.61.4---5443563335417341455
1414 Zemanová Lenka2.4-1.2--6543444344417571960
1515 Marek Jiří2.21.2--0.25443436544426581961
1616 Jaroš Eberhard2.01.0---3256736342418882465
1717 Cvejnová Hana1.7-1.0--333455465644
1817 Zeman Adam1.70.8---458446442344
1919 Vancl Daniel1.40.6---445386534446
2020 Petrová Míla1.2-0.8--554288654249
2121 Konečná Helena1.0-0.6--554784643753
2222 Kašpar Pavel0.80.4---645586473654
2323 Zeman Kamil0.60.2---886535454856
2424 Raulímová Jitka0.4-0.4--648485555757
2525 Sedláčková Lenka0.2-0.2--558688644761
2. CG Match hřiště - Deštné v OH místo - Deštné v Orl. hor. 7. června KEG Dobruška BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Jedlička Miroslav12.08.0---4323323233285431240
22 Stehlík Jan10.07.0---4333423433324331042
33 Horský Roman8.06.0---3443224443333521043
44 Hamouz Emil7.05.5---4343453333354531247
55 Václavek Jan5.84.8---4244435443374431148
65 Konečný Martin5.84.8---5432334444363541248
77 Jedlička Vratislav5.04.0--0.63333345436377421350
88 Langr Radomír4.53.5---6454334443404431151
99 Novák Jakub4.03.0---5344538432414431152
1010 Horský Tomasz3.32.7-0.8-5243276344405651656
1110 Kašpar Pavel3.32.7---4634456434435351356
1212 Hamouzová Blažena2.8-1.2-0.46353245654434551457
1313 Hodek Roman2.62.4---5355437334427641759
1414 Horský Václav2.42.2-0.6-7443336643438551861
1515 Novotný Ondřej2.22.0---6442355544428882466
1616 Dubský Renné2.01.8---6453344653438882467
1717 Bočkay Petr1.71.5---544633656345
1817 Solík Milan1.71.5--0.2854542634445
1919 Cvejn Michal1.41.2---488434443446
2020 Vancl Daniel1.11.0---244435757647
2120 Zemanová Lenka1.1-1.0--855346345447
2222 Burda Milan0.70.7---686623357450
2322 Biskup Milan0.70.7---454546657450
2424 Solíková Danka0.4-0.8--844345677452
2525 Jaroš Eberhard0.20.4---465854675555
2626 Cvejnová Hana0.2-0.6--858644858460
2727 Konečná Helena0.2-0.4--868855677363
2828 Švejda Šimon0.20.2-0.4-847748875664
2929 Švejdová Kája0.2-0.20.2-888888888880
1. CG Match hřiště - U kostelů místo - Most 1. března xG Ressl BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678123
11 Novák Jakub12.05.0---3335324326323834
22 Horský Tomasz10.04.5-0.6-2453333326333935
33 Solík Milan8.04.0--0.844332233244651539
44 Hodek Roman6.53.3---23363434284341139
54 Horský Václav6.53.3-0.4-43344333274441239
66 Stehlík Jan5.02.6---43253434284541341
76 Jedlička Vratislav5.02.6--0.643343333266451541
86 Novotný Ondřej5.02.6---43143543274551441
99 Horský Roman4.02.2---44434233273661542
1010 Dubský Renné3.52.0---48244235324441244
1111 Hamouz Emil3.01.8---53442443296641645
1212 Biskup Milan2.81.6---53344433296481847
1313 Solíková Danka2.6-1.0--36343544325561648
1414 Baláš Vladislav2.31.3---45544433326571850
1514 Vancl Daniel2.31.3---35245443308752050
1616 Hamouzová Blažena2.0-0.8-0.454453344327762052
1717 Jaroš Eberhard1.70.9---4536443433
1817 Marek Jiří1.70.9--0.24545523533
1919 Bihari Vladimír1.30.6---5663535437
2019 Rozsypalová Kateřina1.3-0.6--6553445537
2121 Kašpar Pavel1.00.4---5646544438
2222 Petrová Míla0.8-0.4--5634843639
2323 Šmída Petr0.60.2---8457755445
2424 Turečková Adéla0.4-0.20.2-8658656751