VÝSLEDKY Cross Golf Match
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR
001.Souvlastní 20. 10.
002.Milíčov 3. 11.

Cross Golf Cup
001.Most 24. 2.
002.Deštné v Orl. hor. 21. 4.
003.Hora Sv.Kateřiny 5. 5.
004.Písek 2. 6.
005.Zadov 5. 7.
006.Nová Paka 7. 7.
007.Horní Radslavice 8. 9.

Cross Golf Match
001.Nebeská Rybná 17. 3.
002.Deštné v Orl. hor. 22. 4.
003.Hora Sv.Kateřiny 6. 5.
004.Písek 3. 6.
005.Nová Paka 8. 7.
006.Horní Radslavice 9. 9.
007.Meziboří 28. 9.
008.Meziboří 29. 9.

Extreme Golf Open
001.Souvlastní 6. 11.
002.Souvlastní 6. 11.
003.Dobruška 18. 2.
004.Most 24. 2.
005.Dobruška 3. 3.
006.Nebeská Rybná 17. 3.
007.Praha 23. 3.
008.Dobruška 5. 4.
009.Litvínov 7. 4.
010.Deštné v Orl. hor. 21. 4.
011.Deštné v Orl. hor. 23. 4.
012.Hora Sv.Kateřiny 5. 5.
013.Hora Sv.Kateřiny 5. 5.
014.Hora Sv.Kateřiny 6. 5.
015.Praha 26. 5.
016.Heřmaň 2. 6.
017.Heřmaň 4. 6.
018.Zadov 5. 7.
019.Nová Paka 6. 7.
020.Nová Paka 7. 7.
021.Praha 16. 8.
022.Horní Radslavice 8. 9.
023.Horní Radslavice 9. 9.
024.Souvlastní 23. 10.
025.Souvlastní 31. 10.

Cross Golf MiniMatch
001.Souvlastní 11. 11.
002.Jičín 12. 11.
003.Duchcov 18. 11.
004.Jičín 19. 11.
005.Dobruška 19. 11.
006.Jičín 26. 11.
007.Jičín 27. 11.
008.Jičín 2. 12.
009.Křižatky 2. 12.
010.Křižatky 2. 12.
011.Dobruška 3. 12.
012.Most 3. 12.
013.Dobruška 9. 12.
014.Jičín 10. 12.
015.Jičín 16. 12.
016.Most 17. 12.
017.Most 17. 12.
018.Dobruška 18. 12.
019.Jičín 23. 12.
020.Dobruška 23. 12.
021.Jičín 30. 12.
022.Dobruška 1. 1.
023.Jičín 1. 1.
024.Litvínov 1. 1.
025.Praha 1. 1.
026.Jičín 6. 1.
027.Dobruška 7. 1.
028.Písek 7. 1.
029.Jičín 13. 1.
030.Dobruška 14. 1.
031.Jičín 14. 1.
032.Písek 14. 1.
033.Jičín 20. 1.
034.Opočno 20. 1.
035.Jičín 28. 1.
036.Písek 28. 1.
037.Dobruška 29. 1.
038.Jičín 3. 2.
039.Meziboří 4. 2.
040.Meziboří 4. 2.
041.Jičín 5. 2.
042.Jičín 11. 2.
043.Jičín 11. 2.
044.Křižatky 11. 2.
045.Křižatky 11. 2.
046.Dobruška 12. 2.
047.Dobruška 18. 2.
048.Batín 19. 2.
049.Jičín 19. 2.
050.Broumar 4. 3.
051.Křižatky 4. 3.
052.Jičín 4. 3.
053.Jičín 10. 3.
054.Jičín 11. 3.
055.Písek 11. 3.
056.Kyjice, Jirkov 11. 3.
057.Dobruška 24. 3.
058.Ostružno 24. 3.
059.Jičín 25. 3.
060.Písek 25. 3.
061.Kyjice, Jirkov 25. 3.
062.Kyjice, Jirkov 25. 3.
063.Kyjice, Jirkov 25. 3.
064.Jičín 2. 4.
065.Lužice 2. 4.
066.Dobruška 8. 4.
067.Jičín 8. 4.
068.Dobruška 15. 4.
069.Jičín 15. 4.
070.Deštné v Orl. hor. 21. 4.
071.Jičín 29. 4.
072.Hora Sv.Kateřiny 29. 4.
073.Hora Sv.Kateřiny 29. 4.
074.Dobruška 30. 4.
075.Jičín 2. 5.
076.Jičín 13. 5.
077.Dobruška 14. 5.
078.Jičín 20. 5.
079.Meziboří 20. 5.
080.Meziboří 20. 5.
081.Heřmaň 20. 5.
082.Dobruška 21. 5.
083.Dobruška 27. 5.
084.Jičín 27. 5.
085.Heřmaň 27. 5.
086.Meziboří 9. 6.
087.Valdice 10. 6.
088.Písek 10. 6.
089.Duchcov 17. 6.
090.Písek 17. 6.
091.Valdice 17. 6.
092.Dobruška 19. 6.
093.Duchcov 23. 6.
094.Písek 24. 6.
095.Valdice 26. 6.
096.Meziboří 30. 6.
097.Písek 1. 7.
098.Písek 2. 7.
099.Nová Paka 7. 7.
100.Šumava 9. 7.
101.Valdice 9. 7.
102.Jičín 12. 7.
103.Jičín 12. 7.
104.Valdice 14. 7.
105.Písek 15. 7.
106.Jičín 15. 7.
107.Šumava 15. 7.
108.Jičín 21. 7.
109.Písek 22. 7.
110.Jičín 22. 7.
111.neurčeno 25. 7.
112.U Hřbitova 28. 7.
113.Jičín 29. 7.
114.Dobruška 30. 7.
115.Jičín 6. 8.
116.Jičín 12. 8.
117.Dobruška 13. 8.
118.Písek 19. 8.
119.Písek 26. 8.
120.Jičín 26. 8.
121.Jičín 26. 8.
122.Dobruška 27. 8.
123.Jičín 2. 9.
124.Písek 2. 9.
125.Dobruška 3. 9.
126.Písek 16. 9.
127.Jičín 16. 9.
128.Dobruška 23. 9.
129.Jičín 23. 9.
130.Písek 30. 9.
131.Jičín 30. 9.
132.Dobruška 30. 9.
133.Písek 7. 10.
134.Jičín 7. 10.
135.Souvlastní 7. 10.
136.Písek 10. 10.
137.Písek 10. 10.
138.Písek 14. 10.
139.Křižatky 14. 10.
140.Křižatky 14. 10.
141.Jičín 14. 10.
142.Souvlastní 14. 10.
143.Písek 17. 10.
144.Písek 21. 10.
145.Písek 28. 10.
146.Jičín 28. 10.
147.Mníšek, Křížatky 28. 10.
148.Jičín 29. 10.

8. CG Match hřiště - Meziboří místo - Meziboří 29. září AKCE WC BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678123
11 Horský Václav12.02.4-0.4-4333334326333935
22 Horský Roman10.02.2---33342343254421035
33 Hodek Roman8.02.0---4333443327333936
44 Jedlička Vratislav7.01.8--0.64243453429422837
55 Novotný Ondřej6.01.6---43423353274431138
66 Horský Tomasz5.51.4-0.2-34435334293431039
77 Poucha Lubomír4.81.1--0.434443334284441240
87 Čeřen Petr4.81.1---44334234274631340
99 Hamouz Emil4.00.8---34542444304341141
1010 Dubský Renné3.50.6---5554443434332842
1111 Šrámek Filip3.00.4---4344385334432943
1212 Petrová Míla2.8-0.4--65465334366431349
1313 Hamouzová Blažena2.6-0.2--46654444375641552
1414 Marek Jiří2.40.2--0.246465658446741761
7. CG Match hřiště - Meziboří místo - Meziboří 28. září xG Ressl BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Barok Jaroslav12.02.2---333343633334333943
22 Čeřen Petr10.02.0---3444338433394331049
33 Horský Václav8.01.8-0.4-4564833333424341153
44 Horský Roman7.01.6---4434546342394641453
55 Jedlička Vratislav5.81.3--0.63443338733415631455
65 Hamouz Emil5.81.3---4444444735434441255
77 Poucha Lubomír5.01.0--0.44463448443444531256
88 Dubský Renné4.50.8---5444458533454551459
99 Hamouzová Blažena4.0-0.4--4455548345476441461
1010 Jaroš Eberhard3.50.6---4357558444494451362
1111 Horský Tomasz3.00.4-0.2-5566448455524531264
1212 Petrová Míla2.8-0.2--4458838444526431365
1313 Marek Jiří2.60.2--0.28865548745604541373
6. CG Match hřiště - Ve mlejnku místo - Horní Radslavice 9. září Tr-ego BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Horský Roman12.05.5---2353333334324331042
22 Cvejn Milan10.05.0---4444322323314341142
33 Bočkay Petr8.04.5---6333234325344421044
44 Walter Jiří7.04.0--0.63333234524323451244
55 Konečný Martin5.53.1---344434434336243945
65 Jedlička Vratislav5.53.1--0.43243344334334351245
75 Šrámek Filip5.53.1---3235433433333541245
88 Dubský Renné4.52.6---434444443438323846
99 Horský Tomasz3.82.3-0.3-2353443333334641447
109 Horský Václav3.82.3-0.3-3443444334365331147
1111 Čeřen Petr3.02.0---3355344344385321048
1212 Stehlík Jan2.81.8---3444333444365351349
1313 Hamouz Emil2.61.6---4436334324364381551
1414 Zemanová Lenka2.3-2.0--4443536324384381553
1514 Zeman Adam2.31.4---4363335335388341553
1616 Tajbr Aleš2.01.2---4354433335376481855
1717 Pekárek Milan1.81.0---244443474440
1818 Hamouzová Blažena1.6-1.8--335435383542
1919 Jaroš Eberhard1.20.8---544534654444
2019 Cvejnová Hana1.2-1.5--357544233844
2119 Petrová Míla1.2-1.5--365654541544
2222 Novák Jakub0.80.6---337643743646
2323 Solíková Danka0.5-1.1--466445563447
2423 Pekárková Jindřiška0.5-1.1--468444543547
2525 Tajbrová Veronika0.2-0.8--555556585756
2625 Marek Jiří0.20.4--0.2377863563856
2727 Vrbka Stanislav0.20.2---666654775860
2828 Konečná Helena0.2-0.5--357775886561
2928 Krešne Ivana0.2-0.5--746765784761
3030 Stehlíková Anna0.2-0.2--456688886564
5. CG Match hřiště - Štikovská rokle místo - Nová Paka 8. července EGC Jičín BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Jedlička Miroslav12.02.4---332333334431333940
22 Jedlička Vratislav10.02.2--0.2343552334335333944
33 Cvejn Milan8.02.0---2332335535344341145
44 Čeřen Petr7.01.8---5453324443374251148
55 Raulím Milan5.81.5---3435446435413431051
65 Novotný Ondřej5.81.5---5445244553413431051
77 Novák Lukáš5.01.2---5444723454423441153
88 Konečný Martin4.51.0---4455453383443341054
99 Dubský Renné4.00.8---5745834343464351258
1010 Jaroš Eberhard3.50.6---4735535374465371561
1111 Solíková Danka2.9-1.0--2646844656514561566
1211 Petrová Míla2.9-0.8--5427545538486751866
1313 Novák Jakub2.60.4---8545745847574471572
1414 Konečná Helena2.4-0.6--4537655448516882273
1515 Raulímová Jitka2.2-0.4--6434868488594561574
1616 Cvejnová Hana2.0-0.2--5673376784564781975
1717 Šmída Petr1.80.2---846684488662
4. CG Match hřiště - Písek místo - Písek 3. června EG Písek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Jedlička Miroslav12.02.4---3333333333303431040
22 Hamouz Emil10.02.2---4333344333334441245
33 Dubský Renné8.02.0---4435335244374431148
44 Hamouzová Blažena7.0-1.0--4434535433385231048
55 Konečný Martin6.01.8---4334445445404421050
66 Zeman Kamil5.31.6---3432674453414331051
76 Solíková Danka5.3-0.8--4544624444414421051
88 Jedlička Vratislav4.51.4--0.64336535445423341052
99 Zemanová Lenka3.5-0.6--4334444437404641454
109 Poucha Lubomír3.51.1--0.46345534344415441354
119 Jaroš Eberhard3.51.1---3554544435426331254
1212 Biskup Milan2.80.8---4445637434443361256
1313 Novák Lukáš2.60.6---4436435374435451457
1414 Podskalský Karel2.40.4--0.24444724544425561658
1515 Petrová Míla2.2-0.4--5545645445475451461
1616 Kašpar Pavel2.00.2---6646445454485451462
1717 Konečná Helena1.8-0.2--445384565650
3. CG Match hřiště - HSK Růžový vrch místo - Hora Sv.Kateřiny 6. května AKCE Praha BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Šrámek Filip12.04.5---3433234433323541244
22 Hodek Roman10.04.0---3334443423333541245
33 Horský Roman8.03.5---3342432653354341146
44 Stehlík Jan7.03.0---3324434434344451347
55 Václavek Jan6.02.8---4435445333385441351
66 Barok Jaroslav5.52.6---4465253553424241052
77 Konečný Martin5.02.4---4435455543423441153
88 Horský Tomasz4.52.2-0.6-5345453554434541356
99 Zemanová Lenka3.8-1.2--6344544464445641559
109 Dubský Renné3.82.0---4354437454434661659
1111 Zeman Kamil2.91.7---3353655444425671860
1211 Cvejn Milan2.91.7---4448364635473641360
1313 Poucha Lubomír2.51.4--0.65344664637483651462
1413 Poštová Michaela2.5-1.00.4-3584458353484551462
1515 Baláš Vladislav2.21.2---3554553445435882164
1616 Solík Milan2.01.0--0.43436753755487481967
1717 Jedlička Vratislav1.80.8--0.2644753764349
1818 Pošta Radek1.60.6---446844574450
1919 Solíková Danka1.3-0.8--544885463552
2019 Horský Václav1.30.4-0.2-578563355552
2121 Petrová Míla1.0-0.6--276486466453
2222 Hamouzová Blažena0.8-0.4--846765766661
2323 Konečná Helena0.6-0.2--483888876464
2424 Jaroš Eberhard0.40.2---588873877768
2. CG Match hřiště - Deštné v OH místo - Deštné v Orl. hor. 22. dubna KEG Dobruška BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Jedlička Miroslav12.05.0---434353343432413431051
22 Jedlička Vratislav10.04.5--0.8345333434335434331053
33 Konečný Martin8.04.0---326442235424415441354
44 Raulím Milan6.53.3---236334346442443451256
54 Cvejn Milan6.53.3---33335356625347243956
66 Hodek Roman5.02.6---534433383433464431157
76 Zeman Kamil5.02.6---523484344422454531257
86 Václavek Jan5.02.6---433543555333464341157
99 Horský Roman4.02.2---445473364333493341059
1010 Burda Milan3.52.0---346363245435484461462
1111 Václavek Sr. Jan2.81.6--0.6543663534534514531263
1211 Novák Lukáš2.81.6---335653544344493651463
1311 Bočkay Petr2.81.6---534843355335513451263
1414 Horský Tomasz2.41.2-0.4-434465454443505631464
1515 Solík Milan2.21.0--0.4355343434545485751765
1616 Jaroš Eberhard2.00.8---355543346553514831566
1717 Horský Václav1.80.6-0.2-53546348533352
1818 Zemanová Lenka1.6-1.4--45675442553454
1919 Solíková Danka1.4-1.2--44565357535355
2020 Šmída Petr1.20.4---44584445753356
2121 Hamouzová Blažena0.9-0.9--54568434646459
2221 Petrová Míla0.9-0.9--34785356634559
2323 Cvejnová Hana0.6-0.6--44877554645362
2424 Švejda Jiří0.40.2--0.244757357885467
2525 Konečná Helena0.2-0.4--35788546754668
2626 Raulímová Jitka0.2-0.2--45885437868571
1. CG Match hřiště - Nebeská Rybná místo - Nebeská Rybná 17. března GC Symbioza NR BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Horský Roman12.05.5---4333233333303451242
22 Jedlička Miroslav10.05.0---3423434333323451244
33 Václavek Jan8.04.5---4434343432343431044
44 Konečný Martin7.04.0---2374323323324541345
55 Mohr Jiří6.03.5--1.0443345333537333946
66 Raulím Milan5.53.0---4354333532353631247
77 Bočkay Petr5.02.8---3334444433356341348
88 Cvejn Milan4.52.6---3353454543394331049
99 Čeřen Petr4.02.4---3343444433355461550
1010 Horský Václav3.32.1-0.6-3534444453395441352
1110 Václavek Sr. Jan3.32.1--0.84334553842413351152
1212 Zemanová Lenka2.8-1.0--5344436463425441355
1313 Walter Jiří2.61.8--0.65434555543435441356
1414 Jedlička Vratislav2.41.6--0.43454455645455431257
1515 Zeman Kamil2.21.4---4485534445466862066
1616 Hůlka Kamil2.01.2---8436246345458882469
1717 Zeman Adam1.81.0---445645544546
1818 Cvejnová Hana1.5-0.8--555444556447
1918 Horský Tomasz1.50.8-0.4-346436845447
2020 Novák Lukáš1.10.6---455486453549
2120 Petrová Míla1.1-0.6--355455873449
2222 Mohr Josef0.80.4--0.2455685654654
2323 Raulímová Jitka0.5-0.4--448556764655
2423 Ersepka Daniel0.50.2-0.2-658687454255
2525 Konečná Helena0.2-0.2--758665754558