VÝSLEDKY Extreme Golf Match
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR
001.Milíčov 2. 9.
002.Souvlastní 4. 11.

Extreme Golf Cup
001.Most 4. 3.
002.Dobruška 22. 4.
003.Zadov 5. 7.
004.Zvičina 8. 7.
005.Písek 23. 9.
006.Třebíč 7. 10.
007.Nebeská Rybná 21. 10.

Extreme Golf Match
001.Nebeská Rybná 18. 3.
002.Dobruška 23. 4.
003.Most 6. 5.
004.Zadov 6. 7.
005.Nová Paka 9. 7.
006.Písek 24. 9.
007.Třebíč 8. 10.

Extreme Golf Open
001.Souvlastní 13. 11.
002.Praha 4. 12.
003.Praha 4. 12.
004.Praha 18. 12.
005.Milíčov 31. 12.
006.Milíčov 31. 12.
007.Milíčov 31. 12.
008.Hasičská zbrojnice 29. 1.
009.Praha 12. 2.
010.Dobruška 18. 2.
011.Most 4. 3.
012.Nebeská Rybná 18. 3.
013.Nebeská Rybná 18. 3.
014.Říčky v OH 15. 4.
015.Deštné v Orl. hor. 22. 4.
016.Deštné v Orl. hor. 23. 4.
017.Most 6. 5.
018.Most 10. 6.
019.Zadov 5. 7.
020.Úbislav 7. 7.
021.Nová Paka 9. 7.
022.Milíčov 2. 9.
023.Milíčov 2. 9.
024.Milíčov 3. 9.
025.Praha 16. 9.
026.Praha 16. 9.
027.Heřmaň 22. 9.
028.Kluky 23. 9.
029.Heřmaň 24. 9.
030.Horní Radslavice 7. 10.
031.Horní Radslavice 7. 10.
032.Horní Radslavice 8. 10.
033.Nebeská Rybná 21. 10.
034.Souvlastní 4. 11.

Extreme Golf MiniMatch
001.Písek 13. 11.
002.Jičín 13. 11.
003.Jičín 13. 11.
004.Dobruška 13. 11.
005.Most 17. 11.
006.Dobruška 20. 11.
007.Jičín 20. 11.
008.Jičín 26. 11.
009.Most 27. 11.
010.Dobruška 27. 11.
011.Jičín 3. 12.
012.Dobruška 4. 12.
013.Jičín 10. 12.
014.Mníšek 10. 12.
015.Křižatky 10. 12.
016.Dobruška 11. 12.
017.Dobruška 18. 12.
018.Jičín 18. 12.
019.Most 25. 12.
020.Jičín 26. 12.
021.Jičín 26. 12.
022.Písek 29. 12.
023.Dobruška 30. 12.
024.Dobruška 1. 1.
025.Jičín 1. 1.
026.Jičín 1. 1.
027.Milíčov 1. 1.
028.Jičín 7. 1.
029.Dobruška 8. 1.
030.Jičín 8. 1.
031.Most 8. 1.
032.Jičín 14. 1.
033.Broumar 15. 1.
034.Most 15. 1.
035.Písek 20. 1.
036.Jičín 21. 1.
037.Dobruška 22. 1.
038.Jičín 28. 1.
039.Most 29. 1.
040.Jičín 4. 2.
041.Dobruška 5. 2.
042.Písek 5. 2.
043.Dobruška 12. 2.
044.Písek 12. 2.
045.Jičín 13. 2.
046.Jičín 13. 2.
047.Dobruška 19. 2.
048.Jičín 19. 2.
049.Písek 19. 2.
050.Jičín 25. 2.
051.Dobruška 26. 2.
052.Písek 26. 2.
053.Jičín 12. 3.
054.Opočno 12. 3.
055.Most 12. 3.
056.Most 12. 3.
057.Jičín 20. 3.
058.Souvlastní 26. 3.
059.Křižatky 26. 3.
060.Písek 26. 3.
061.Jičín 26. 3.
062.Jičín 26. 3.
063.Jičín 27. 3.
064.Dobruška 1. 4.
065.Jičín 2. 4.
066.Jičín 2. 4.
067.Křižatky 2. 4.
068.Dobruška 9. 4.
069.Jičín 9. 4.
070.Most 9. 4.
071.Horní Radslavice 9. 4.
072.Most 17. 4.
073.Jičín 17. 4.
074.Český Jiřetín 19. 4.
075.Dobruška 20. 4.
076.Deštné v Orl. hor. 22. 4.
077.Dobruška 1. 5.
078.Jičín 1. 5.
079.Most 4. 5.
080.Most 6. 5.
081.Dobruška 8. 5.
082.Jičín 8. 5.
083.Dobruška 14. 5.
084.Jičín 14. 5.
085.Valdice 21. 5.
086.Dobruška 21. 5.
087.Most 21. 5.
088.Předotice 21. 5.
089.Jičín 28. 5.
090.Dobruška 28. 5.
091.Písek 4. 6.
092.Jičín 4. 6.
093.Dobruška 5. 6.
094.Dobruška 12. 6.
095.Jičín 18. 6.
096.Dobruška 19. 6.
097.Písek 25. 6.
098.Valdice 25. 6.
099.Opočno 2. 7.
100.U chalupy 17. 7.
101.Jičín 23. 7.
102.Dobruška 24. 7.
103.Jičín 30. 7.
104.Suhrovice 2. 8.
105.Jičín 6. 8.
106.neurčeno 6. 8.
107.Königstein 6. 8.
108.Dobruška 13. 8.
109.Jičín 13. 8.
110.Valdice 15. 8.
111.Jičín 17. 8.
112.Jičín 17. 8.
113.Valdice 18. 8.
114.Jičín 20. 8.
115.Dobruška 27. 8.
116.Jičín 27. 8.
117.Jičín 10. 9.
118.Dobruška 18. 9.
119.Jičín 18. 9.
120.Meziboří 21. 9.
121.Jičín 2. 10.
122.Dobruška 2. 10.
123.Jičín 15. 10.
124.Duchcov 15. 10.
125.Jičín 20. 10.
126.Most 22. 10.
127.Jičín 28. 10.

7. EG Match hřiště - Třebíč místo - Třebíč 8. října Tr-ego BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Jedlička Miroslav12.02.4---333342133227233835
22 Pekárek Milan10.02.2---3432343432313431041
33 Jedlička Vratislav8.02.0---2344432442323431042
44 Solík Milan6.51.7--0.4452323452333342942
54 Konečný Martin6.51.7---3343333343324331042
66 Lipovský Josef5.51.4--0.23333343543343451246
77 Horský Roman5.01.2---3354334532354531247
88 Horský Tomasz4.51.0-0.4-4442482443393351150
99 Zeman Kamil4.00.8---4243436443376621451
1010 Zemanová Lenka3.5-1.8--3463543445414521152
1111 Horský Václav3.00.6-0.2-4544443442383581654
1212 Solíková Danka2.7-1.6--3473386434453441156
1312 Novák Lukáš2.70.4---4333364543382881856
1414 Petrová Míla2.4-1.4--4454345464437631659
1515 Cvejnová Hana2.2-1.2--4574437544474481663
1616 Tajbrová Veronika2.0-1.0--2383247576475882168
1717 Jaroš Eberhard1.80.2---487465464351
1818 Pekárková Jindřiška1.4-0.6--688547868262
1918 Lipovská Hana1.4-0.6--476368888462
2018 Krešne Ivana1.4-0.6--375686878462
2121 Konečná Helena1.0-0.2--488888555463
6. EG Match hřiště - Písek místo - Písek 24. září EG Písek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Šrámek Filip12.05.0---4533333352344431145
22 Solík Milan10.04.5--0.83534433344364431147
33 Lipovský Josef8.04.0--0.64342333354344451347
44 Jedlička Miroslav7.03.5---4443534442373431047
55 Biskup Milan5.52.8---5433342554383541250
65 Dubský Renné5.52.8---5445342353383541250
75 Podskalský Karel5.52.8--0.43445442444384261250
88 Hodek Roman4.32.3---3334333663375541451
98 Pošta Radek4.32.3---3474354342394351251
1010 Hamouz Emil3.52.0---5434634343393461352
1111 Cvejn Milan2.91.7---5474433333394461453
1211 Jedlička Vratislav2.91.7---4443453644414441253
1313 Poucha Lubomír2.61.4--0.25454443434404551454
1414 Zeman Kamil2.41.2---4384624383456431358
1515 Jaroš Eberhard2.21.0---4473553444433851659
1616 Konečný Martin2.00.8---8454353444444571660
1717 Hamouzová Blažena1.7-1.2--446643546345
1817 Cvejnová Hana1.7-1.4--553438545345
1919 Solíková Danka1.1-1.0--565544455548
2019 Zemanová Lenka1.1-0.7--476545344648
2119 Kašpar Pavel1.10.6---764555354448
2219 Petrová Míla1.1-0.7--445855374348
2323 Novák Kevin0.50.4-0.4-567875766562
2423 Lipovská Hana0.5-0.4--577857586462
2525 Konečná Helena0.2-0.2--586577578563
2626 Bejček Kryštof0.20.2-0.2-868687588569
5. EG Match hřiště - Štikovská rokle místo - Nová Paka 9. července EGC Jičín BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Šrámek Filip12.04.5---4534333253353351146
22 Jedlička Miroslav10.04.0---4444523352364431147
33 Grešl Michal8.03.5---5342343343345541448
44 Cvejn Milan7.03.0---3335334353354271348
55 Čeřen Petr5.52.6---4355324453384531250
65 Stehlík Jan5.52.6---5445343353393351150
75 Jedlička Vratislav5.52.6---3448333334384441250
88 Raulím Milan4.52.2---4444543324377341451
99 Zeman Kamil4.02.0---3444455345414351253
1010 Berný Petr3.51.8--0.64344344553395551554
1111 Pošta Radek2.81.4---4346453453417341455
1211 Lipovský Josef2.81.4--0.44455434452404471555
1311 Konečný Martin2.81.4---6345354434414371455
1414 Zemanová Lenka2.3-1.4--3626343338415651657
1514 Zeman Adam2.31.0---4536373444435451457
1616 Solík Milan2.00.8--0.25364433444406481858
1717 Dubský Renné1.80.6---436643554444
1818 Poštová Michaela1.6-1.20.2-544374455546
1919 Cvejnová Hana1.4-1.0--544754663549
2020 Solíková Danka1.2-0.8--443565546850
2121 Jaroš Eberhard1.00.4---565664447451
2222 Petrová Míla0.8-0.6--474484784656
2323 Novák Lukáš0.60.2---647588655559
2424 Konečná Helena0.4-0.4--747647486861
2525 Stehlíková Anna0.2-0.2--366888658765
4. EG Match hřiště - Zadov místo - Zadov 6. července xG Ressl / Lounge BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Horský Roman12.05.5---3354433335364331046
22 Cvejn Milan10.05.0---4334334433346431347
33 Hodek Roman8.04.5---5353344434384331048
44 Stehlík Jan7.04.0---337653434341423950
55 Dubský Renné5.83.3---6334245434383651452
65 Grešl Michal5.83.3---4443544444404441252
77 Podskalský Karel4.32.5--0.65445535536452351055
87 Lipovský Josef4.32.5--0.64653345535433451255
97 Horský Tomasz4.32.5-0.8-4637344536454331055
107 Solík Milan4.32.5--0.66456334238444341155
1111 Hamouz Emil3.02.0---5355437634455341257
1212 Barok Jaroslav2.71.8---5664436337473441158
1312 Zemanová Lenka2.7-1.0--5583356436483341058
1414 Zeman Kamil2.41.6---4648655434492351059
1515 Poucha Lubomír2.21.4--0.24554444465455551560
1616 Biskup Milan2.01.2---4467645435485851866
1717 Solíková Danka1.8-0.8--876345433649
1818 Horský Václav1.61.0-0.6-647337754450
1919 Hamouzová Blažena1.4-0.6--557654553752
2020 Jaroš Eberhard1.20.8---656855864558
2121 Lipovská Hana1.0-0.4--648565575859
2222 Vorlovský František0.80.6---768775453860
2323 Novák Kevin0.60.4-0.4-867883833862
2424 Cvejnová Hana0.4-0.2--778885854464
2525 Bejček Kryštof0.20.2-0.2-888668885873
3. EG Match hřiště - Aquadrom Most místo - Most 6. května AKCE WC BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Jedlička Miroslav12.012.0---3332323433295331140
22 Raulím Milan10.010.0---4423333223296351443
33 Novotný Ondřej7.57.5---3633233333322471345
43 Václavek Jan7.57.5---4722343233334441245
55 Hodek Roman6.06.0---3335333254346331246
66 Stehlík Jan4.84.8---3343224345334371447
76 Konečný Martin4.84.8---4543332353355341247
86 Harant Jiří4.84.8---3533433335354441247
96 Čeřen Petr4.84.8---4644243232345441347
1010 Šrámek Filip3.53.5---4334444345384331048
1111 Dubský Renné2.72.8---2543554343386341351
1211 Horský Tomasz2.72.8-0.6-3434423344348451751
1311 Horský Roman2.72.8---2333432375356461651
1411 Hamouzová Blažena2.7-1.2--3442433364365461551
1515 Jedlička Vratislav2.22.4---4333634373396361554
1616 Horský Václav2.02.2-0.4-3343435354377682158
1717 Walter Jiří1.61.9--0.4444345335439
1817 Mareček Štěpán1.61.9---445444435239
1917 Petrová Míla1.6-1.0--274453433439
2020 Hamouz Emil1.11.5---464534334440
2120 Pošta Radek1.11.5---544434434540
2222 Poštová Michaela0.8-0.80.2-384333438443
2323 Hendrych Jan0.51.1---346534445644
2423 Baláš Vladislav0.51.1---374434437544
2525 Jaroš Eberhard0.20.5---474454626446
2625 Berný Petr0.20.5--0.2454434368546
2725 Mutina Zdenek0.20.5---337455446546
2825 Burda Milan0.20.5---457433346746
2929 Krešne Martina0.2-0.6--645444457548
3030 Konečná Helena0.2-0.4--246754646751
3130 Šmída Petr0.20.2---376546646451
3232 Krešne Ivana0.2-0.2--877875537764
2. EG Match hřiště - Dobruška místo - Dobruška 23. dubna KEG Dobruška BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Stehlík Jan12.012.0---3263333334333431043
22 Šrámek Filip10.010.0---4254445234373431047
33 Horský Roman8.08.0---3246543322344451347
44 Jedlička Vratislav6.26.2---2356234333344461448
54 Václavek Jan6.26.2---3354434433365431248
64 Lipovský Josef6.26.2--1.03444335433363631248
77 Hodek Roman4.54.5---3454446333394421049
87 Raulím Milan4.54.5---3444433433355631449
97 Dubský Renné4.54.5---3254564342383441149
1010 Jedlička Miroslav3.53.5---2583435344415421152
1111 Zeman Kamil2.92.9---2355263333358551853
1211 Cvejn Milan2.92.9---4435434433376641653
1313 Horský Tomasz2.52.5-1.0-3445344435395641554
1413 Bočkay Petr2.52.5---4366344434415351354
1515 Zemanová Lenka2.2-1.8--4158536433426461658
1616 Solík Milan2.02.2--0.83465435533417672061
1717 Walter Jiří1.82.0--0.6235653734543
1818 Václavek Sr. Jan1.61.8--0.4425655535444
1919 Mutina Zdenek1.41.6---346454844345
2020 Konečný Martin1.21.4---846563633347
2121 Hamouzová Blažena0.9-1.6--444857742348
2221 Cvejnová Hana0.9-1.4--545654663448
2323 Pohl Luboš0.61.2---356465853449
2424 Michalík Matěj0.41.0-0.8-535548645550
2525 Mutina Daniel0.20.8-0.6-756554745351
2626 Škuba Milan0.20.6---278554864352
2726 Solíková Danka0.2-1.2--457873743452
2828 Zeman Adam0.20.3---345888545454
2928 Horský Václav0.20.3-0.4-355846685454
3030 Novák Lukáš0.20.2---546865846355
3130 Jaroš Eberhard0.20.2---555657845555
3232 Vorlovský František0.20.2---428878555456
3333 Petrová Míla0.2-1.0--648753866558
3434 Konečná Helena0.2-0.8--548865856459
3534 Švejda Jiří0.20.2--0.2568888543459
3634 Šmída Petr0.20.2---568665884359
3737 Lipovská Hana0.2-0.6--648884867564
3838 Michalíková Martina0.2-0.4--538788875867
3939 Helásek Pavel0.20.2---878688886774
4040 Švejdová Tereza0.2-0.20.2-588888888877
1. EG Match hřiště - Nebeská Rybná místo - Nebeská Rybná 18. března GC Symbioza NR BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Václavek Jan12.012.0---3233343323293251039
22 Šrámek Filip10.010.0---2432234433305351343
33 Jedlička Miroslav8.08.0---3233533333315731546
44 Burda Milan7.07.0---4434534532375241148
55 Čeřen Petr5.55.5---4446342343374441249
65 Horský Roman5.55.5---5333344553383351149
75 Jedlička Vratislav5.55.5---3343554334374441249
88 Zeman Kamil4.34.3---3447353234384351250
98 Walter Jiří4.34.3--1.03442742335374451350
1010 Mohr Jiří3.53.5---3353443454384641452
1111 Bočkay Petr3.03.0---4373543545434441255
1212 Konečný Martin2.82.8---5253844434425651658
1313 Václavek Sr. Jan2.52.5--0.84444484345445661761
1413 Baše Vladimír2.52.5---3533543425378882461
1515 Dubský Renné2.22.2---2373844335428872365
1616 Hůlka Kamil2.02.0---7444444443428882466
1717 Zemanová Lenka1.7-1.2--434474455444
1817 Anděl Bronislav1.71.8--0.6524344784344
1919 Lemanská Agnieszka1.4-1.0--348464354445
2020 Cvejn Milan1.21.6---344484367346
2121 Baláš Vladislav1.01.4---234586455547
2222 Mutina Zdenek0.71.1---377644652448
2322 Berný Petr0.71.1--0.4443385566448
2424 Novák Lukáš0.40.8---575346465449
2525 Kouřil J.0.20.6---445457583651
2626 Horský Václav0.20.4-0.4-468474456553
2727 Horský Tomasz0.20.2-0.2-765275675454
2828 Mohr Josef0.20.2--0.2456866565455
2929 Cvejnová Hana0.2-0.7--647585565556
3029 Petrová Míla0.2-0.7--567466457656
3131 Jaroš Eberhard0.20.2---686878348361
3232 Konečná Helena0.2-0.4--768787857770
3333 Bartíková Miroslava0.2-0.2--878888888576