VÝSLEDKY Cross Golf Cup
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR
001.Milíčov 3. 10.
002.Souvlastní 24. 10.

Cross Golf Cup
001.Most 29. 2.
002.Hora Sv.Kateřiny 16. 5.
003.Deštné v Orl. hor. 6. 6.
004.Nová Paka 11. 7.
005.Písek 5. 9.

Cross Golf Match
001.Most 1. 3.
002.Deštné v Orl. hor. 7. 6.
003.Nová Paka 12. 7.
004.Písek 6. 9.
005.Milíčov 4. 10.
006.Jičín 17. 10.
007.Liberec 18. 10.

Extreme Golf Open
001.Milíčov 3. 11.
002.Milíčov 3. 11.
003.Bečov 25. 1.
004.Most 29. 2.
005.Most 1. 3.
006.Hora Sv.Kateřiny 17. 5.
007.Deštné v Orl. hor. 7. 6.
008.Deštné v Orl. hor. 7. 6.

Cross Golf MiniMatch
001.Písek 10. 11.
002.Jičín 10. 11.
003.Písek 17. 11.
004.Jičín 17. 11.
005.Most 17. 11.
006.Vesec u Liberce 23. 11.
007.Malé Nepodřice 24. 11.
008.Dobruška 24. 11.
009.Malé Nepodřice 1. 12.
010.Most 1. 12.
011.Most 1. 12.
012.Jičín 1. 12.
013.Jičín 1. 12.
014.Písek 8. 12.
015.Jičín 8. 12.
016.Dobruška 9. 12.
017.Písek 15. 12.
018.Libuň 15. 12.
019.Písek 21. 12.
020.Písek 22. 12.
021.Jičín 22. 12.
022.Dobruška 23. 12.
023.Písek 25. 12.
024.Malé Nepodřice 26. 12.
025.Jičín 26. 12.
026.Trosky 27. 12.
027.Písek 29. 12.
028.Jičín 29. 12.
029.Sedliště 30. 12.
030.Jičín 31. 12.
031.Písek 1. 1.
032.Litvínov 1. 1.
033.Dobruška 1. 1.
034.Jičín 1. 1.
035.Jičín 1. 1.
036.Jičín 2. 1.
037.Jičín 3. 1.
038.Malé Nepodřice 5. 1.
039.Jičín 5. 1.
040.Písek 12. 1.
041.Jičín 12. 1.
042.Jičín 12. 1.
043.Písek 19. 1.
044.Jičín 19. 1.
045.Jičín 19. 1.
046.Mělčany 19. 1.
047.Milá, Bečov 25. 1.
048.Bečov 25. 1.
049.Písek 26. 1.
050.Křižatky 1. 2.
051.Písek 2. 2.
052.Jičín 2. 2.
053.Jičín 2. 2.
054.Dobruška 2. 2.
055.Jaroměř 8. 2.
056.Písek 9. 2.
057.Strupčice 9. 2.
058.Křižatky 15. 2.
059.Písek 16. 2.
060.Jičín 16. 2.
061.Dobruška 16. 2.
062.Most 22. 2.
063.Jičín 22. 2.
064.Jičín 22. 2.
065.Písek 23. 2.
066.Most 27. 2.
067.Robousy - Popovice 8. 3.
068.Robousy - Popovice 8. 3.
069.Strupčice 8. 3.
070.Písek 8. 3.
071.Dobruška 14. 3.
072.Oldřichov 15. 3.
073.Robousy - Popovice 16. 3.
074.Robousy - Popovice 16. 3.
075.Písek 22. 3.
076.Písek 12. 4.
077.Písek 13. 4.
078.Jičín 13. 4.
079.Jičín 19. 4.
080.Písek 21. 4.
081.Písek 21. 4.
082.Písek 21. 4.
083.Písek 26. 4.
084.Jičín 26. 4.
085.Dobruška 27. 4.
086.Písek 28. 4.
087.Koupaliště Bystré 3. 5.
088.Písek 3. 5.
089.Jičín 3. 5.
090.Strupčice 3. 5.
091.Strupčice 3. 5.
092.Písek 10. 5.
093.Jičín 10. 5.
094.Koupaliště Bystré 18. 5.
095.Písek 24. 5.
096.Jičín 24. 5.
097.Písek 31. 5.
098.Dobruška 31. 5.
099.u rybníka Kníže 31. 5.
100.Meziboří 31. 5.
101.Meziboří 31. 5.
102.Heřmaň 14. 6.
103.Jičín 14. 6.
104.Jičín 21. 6.
105.Most 23. 6.
106.Kluky 28. 6.
107.Jičín 28. 6.

5. CG Cup hřiště - Písek místo - Písek 5. září EG Písek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
4. CG Cup hřiště - Štikovská rokle místo - Nová Paka 11. července Exgolf Jičín BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚdery
Spol. M Ž J S12345678910111213141516
3. CG Cup hřiště - Deštné v OH místo - Deštné v Orl. hor. 6. června KEG Dobruška BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910111213123
11 Horský Václav24.024.0-3.0-4333344344233433841558
22 Šrámek Filip20.020.0---3543442234343446561761
33 Stehlík Jan17.017.0---8433443552334514331061
44 Václavek Jan14.514.5---3333344553434475731562
54 Konečný Martin14.514.5---4425324343444465651662
66 Burda Milan13.013.0---3523432433466485461563
77 Tajbr Aleš12.012.0---4324443234464476471764
88 Langr Radomír11.011.0---5633545353352524541365
99 Hodek Roman9.29.2---5432343344255476581966
109 Jedlička Miroslav9.29.2---6534454333333494581766
119 Horský Roman9.29.2---4233443852234475861966
1212 Čeřen Petr8.08.0--4.54433433644443497471867
1313 Biskup Milan7.37.3---4532644255335517682172
1413 Dubský Renné7.37.3---4425453442544508682272
1515 Solík Milan6.56.5--4.05443374444343528582173
1616 Hamouz Emil6.06.0---5535534544342528882476
1717 Novotný Ondřej5.55.5---335564435443453
1818 Zemanová Lenka4.8-6.5--533543643445554
1918 Raulím Milan4.85.0--3.5562544445345354
2020 Jaroš Eberhard4.04.5---543335583544355
2121 Bihari Vladimír2.83.3---444563354346556
2221 Bočkay Petr2.83.3---543434446345756
2321 Marek Jiří2.83.3--3.0353354657433556
2421 Horský Tomasz2.83.3-2.5-343553455544656
2525 Jirouš Vlastimil1.02.0--2.5453343866435458
2626 Novák Jakub1.01.0---844535644443559
2727 Kašpar Pavel1.01.0---783434455543560
2827 Jedlička Vratislav1.01.0--2.0833347853237460
2929 Vancl Daniel1.01.0---725748423655361
3030 Raulímová Jitka1.0-6.0--654376553545462
3131 Hamouzová Blažena1.0-5.5-1.0444534656854563
3231 Zeman Kamil1.01.0---834345545857263
3333 Petrová Míla1.0-5.0--686552544564666
3434 Jonák Michal1.01.0---875484437355467
3535 Pošta Radek1.01.0---367465666375569
3636 Tajbrová Veronika1.0-4.5--656845387484472
3737 Solíková Danka1.0-3.8--664578587245673
3837 Šmída Petr1.01.0---367756868246573
3937 Cvejnová Hana1.0-3.8--475487485537673
4040 Ersepka Daniel1.01.0-2.0-666345884657674
4141 Švejda Šimon1.01.0-1.0-784676785458580
4242 Konečná Helena1.0-3.0--886575465688581
4343 Šrámková Jitka1.0-2.5--865587886457683
4444 Sedláčková Lenka1.0-1.5--885886788368891
4544 Jonáková Lucie1.0-1.5--886668888568691
4646 Morrow Doug1.01.0---885887888886898
2. CG Cup hřiště - HSK Vagon místo - Hora Sv.Kateřiny 16. května AKCE WC BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Horský Tomasz24.024.0-3.0-233532243323354541348
22 Novotný Ondřej20.020.0---425442243343404331050
33 Šrámek Filip17.017.0---353233344333395341251
44 Hodek Roman15.015.0---342443433333393641352
55 Horský Roman13.513.5---234434433532404541353
65 Jedlička Miroslav13.513.5---333433444433414441253
77 Stehlík Jan12.012.0---333332335644424441254
88 Václavek Jan11.011.0---338333342334424541355
99 Poucha Lubomír10.010.0--4.0343342355344435441356
1010 Horský Václav8.88.8-2.5-344323443444424571658
1110 Vancl Daniel8.88.8---434453232444424571658
1212 Solíková Danka8.0-5.0--344432354235426561759
1313 Dubský Renné7.37.8---341443374334437461760
1413 Kašpar Pavel7.37.8---323344554343433861760
1515 Walter Jiří6.57.0--3.5243333643643446671963
1616 Jonák Michal6.06.5---323344454633447852064
1717 Hamouz Emil5.35.8---52243635353344
1817 Jedlička Vratislav5.35.8--3.034334534434444
1919 Biskup Milan4.55.0---43334553443445
2020 Langr Radomír4.04.5---34433444554447
2121 Barok Jaroslav3.54.0---43534247354448
2222 Solík Milan2.83.3--2.543342545367349
2322 Talián Michal2.83.3---53634535444349
2424 Bihari Vladimír1.32.3---33453734545450
2524 Hamouzová Blažena1.3-4.3-2.043353456545350
2624 Poštová Michaela1.3-4.32.0-43444544555350
2724 Konečný Martin1.32.3---44444354474350
2828 Cvejnová Hana1.0-3.5--34464635553654
2929 Marek Jiří1.01.0--1.054444536544755
3030 Pravda Marek1.01.0---44875433566661
3131 Konečná Helena1.0-3.0--57845358587469
3232 Jonáková Lucie1.0-2.5--85635668884673
3333 Sedláčková Lenka1.0-2.0--88845558777577
3434 Hodková Anička1.0-1.01.0-88887678686888
1. CG Cup hřiště - Benedikt místo - Most 29. února xG Ressl BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Stehlík Jan24.020.0---433223316330432939
22 Jedlička Miroslav20.017.0---333433424534333943
33 Šrámek Filip17.015.0---433443425436323844
44 Dubský Renné14.513.5---5332324244324531244
54 Raulím Milan14.513.5--4.03423333424315351344
66 Hamouz Emil13.012.0---2233344335326431345
77 Hodek Roman12.011.0---442437433337333946
88 Novák Jakub11.010.0---2434333335336531447
99 Pošta Radek10.09.0---3532723544384331048
1010 Horský Tomasz9.08.5-2.5-5423353456403431050
1111 Horský Roman8.58.0---3552384343403451252
1212 Jedlička Vratislav7.87.3--3.54373424335385651654
1312 Jaroš Eberhard7.87.3---6446434233394381554
1414 Jirouš Vlastimil6.56.0--3.05454443244396641655
1514 Biskup Milan6.56.0---3334363345377831855
1614 Horský Václav6.56.0-2.0-4434354355408341555
1717 Bihari Vladimír5.34.8---453444347442
1817 Vancl Daniel5.34.8---453523746342
1919 Solík Milan3.83.8--1.8645472535243
2019 Solíková Danka3.8-3.0--554543644343
2119 Hamouzová Blažena3.8-3.5-1.8546353435543
2219 Marek Jiří3.83.8--1.8355257345443
2323 Kašpar Pavel1.82.8---555448533648
2423 Rozsypalová Kateřina1.8-2.5--572474346648
2523 Baláš Vladislav1.82.8---458555435448
2626 Ersepka Daniel1.02.0-1.0-853346435849
2727 Petrová Míla1.0-2.0--654766443752
2828 Raulímová Jitka1.0-1.0--876445635553
2929 Šmída Petr1.01.0---277887755460