VÝSLEDKY Cross Golf Cup
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR
001.Souvlastní 19. 10.
002.Milíčov 2. 11.

Cross Golf Cup
001.Most 2. 3.
002.Dobruška 27. 4.
003.Hora Sv.Kateřiny 4. 5.
004.Písek 15. 6.
005.Nová Paka 20. 7.
006.Horní Radslavice 7. 9.

Cross Golf Match
001.Jičín 30. 3.
002.Dobruška 28. 4.
003.Hora Sv.Kateřiny 5. 5.
004.Písek 16. 6.
005.Nová Paka 21. 7.
006.Horní Radslavice 8. 9.

Extreme Golf Open
001.Milíčov 4. 11.
002.Milíčov 4. 11.
003.Jaroměř 8. 12.
004.Lukavec u Hořic 19. 1.
005.Libochovice 2. 2.
006.Raná u Loun 21. 2.
007.Most 2. 3.
008.Suhrovice 30. 3.
009.Dobruška 13. 4.
010.Dobruška 13. 4.
011.Deštné v Orl. hor. 27. 4.
012.Deštné v Orl. hor. 28. 4.
013.Deštné v Orl. hor. 29. 4.
014.Hora Sv.Kateřiny 4. 5.
015.Hora Sv.Kateřiny 7. 5.
016.Hora Sv.Kateřiny 8. 5.
017.Praha 18. 5.
018.Litvínov 1. 6.
019.Heřmaň 15. 6.
020.Heřmaň 16. 6.
021.Katovice 14. 7.
022.Nová Paka 22. 7.
023.Nová Paka 24. 7.
024.Dobruška 17. 8.
025.Horní Radslavice 7. 9.
026.Horní Radslavice 8. 9.
027.Souvlastní 20. 10.
028.Souvlastní 30. 10.
029.Milíčov 2. 11.

Cross Golf MiniMatch
001.Písek 4. 11.
002.Písek 11. 11.
003.Dobruška 11. 11.
004.Jičín 11. 11.
005.Jičín 11. 11.
006.Jičín 12. 11.
007.Most 17. 11.
008.Smržovka 17. 11.
009.Písek 18. 11.
010.Dobruška 18. 11.
011.Křižatky 24. 11.
012.Písek 25. 11.
013.Jičín 25. 11.
014.Jičín 25. 11.
015.Jičín 1. 12.
016.Jičín 1. 12.
017.Písek 2. 12.
018.Jaroměř 8. 12.
019.Písek 9. 12.
020.Písek 16. 12.
021.Jičín 16. 12.
022.Jičín 16. 12.
023.Dobruška 16. 12.
024.Jičín 22. 12.
025.Jičín 23. 12.
026.Písek 23. 12.
027.Dobruška 23. 12.
028.Jičín 27. 12.
029.Jičín 29. 12.
030.Písek 30. 12.
031.Jičín 30. 12.
032.Jičín 31. 12.
033.Jičín 1. 1.
034.Dobruška 1. 1.
035.Litvínov 1. 1.
036.Písek 6. 1.
037.Jičín 6. 1.
038.Písek 13. 1.
039.Dobruška 13. 1.
040.Jičín 13. 1.
041.Hořovice 19. 1.
042.Písek 20. 1.
043.Valdice 26. 1.
044.Písek 27. 1.
045.Broumar 27. 1.
046.Libochovice 2. 2.
047.Jičín 4. 2.
048.Suhrovice 9. 2.
049.Dobruška 9. 2.
050.Písek 10. 2.
051.Most 10. 2.
052.Smržovka 11. 2.
053.Písek 17. 2.
054.Dobruška 17. 2.
055.Jičín 17. 2.
056.Most 23. 2.
057.Písek 24. 2.
058.Jičín 24. 2.
059.Mělčany 24. 2.
060.Písek 3. 3.
061.Jičín 9. 3.
062.Písek 10. 3.
063.Jičín 10. 3.
064.Jičín 16. 3.
065.Písek 17. 3.
066.Most 17. 3.
067.Most 17. 3.
068.Jičín 17. 3.
069.Jičín 17. 3.
070.Dobruška 18. 3.
071.Jičín 23. 3.
072.Most 23. 3.
073.Písek 24. 3.
074.Suhrovice 24. 3.
075.Dobruška 24. 3.
076.Jičín 6. 4.
077.Mělčany 6. 4.
078.Písek 7. 4.
079.Jičín 7. 4.
080.Heřmaň 14. 4.
081.Jičín 14. 4.
082.Písek 21. 4.
083.Bečov 21. 4.
084.Dobruška 21. 4.
085.Jičín 22. 4.
086.Písek 28. 4.
087.Deštné v Orl. hor. 28. 4.
088.Hora Sv.Kateřiny 1. 5.
089.Písek 5. 5.
090.Nebeská Rybná 11. 5.
091.Jičín 12. 5.
092.Jičín 14. 5.
093.Oldřichov 19. 5.
094.Dobruška 19. 5.
095.Jičín 19. 5.
096.Heřmaň 26. 5.
097.Jičín 26. 5.
098.Jičín 2. 6.
099.Heřmaň 2. 6.
100.Jičín 5. 6.
101.Robousy - Popovice 8. 6.
102.Robousy - Popovice 9. 6.
103.Heřmaň 9. 6.
104.Křižatky 9. 6.
105.Františkovy Lázně 17. 6.
106.Františkovy Lázně 20. 6.
107.Malé Nepodřice 23. 6.
108.Robousy - Popovice 23. 6.
109.Dobruška 23. 6.
110.Písek 30. 6.
111.Jičín 30. 6.
112.Valdice 2. 7.
113.Valdice 2. 7.
114.Chyjice 3. 7.
115.Písek 7. 7.
116.Dobruška 8. 7.
117.Katovice 14. 7.
118.Jičín 14. 7.
119.Křižatky 24. 7.
120.Křižatky 24. 7.
121.Batín 28. 7.
122.Písek 28. 7.
123.Batín 30. 7.
124.Jičín 4. 8.
125.Písek 5. 8.
126.Křižatky 6. 8.
127.Jičín 11. 8.
128.Písek 11. 8.
129.Dobruška 12. 8.
130.Dobruška 17. 8.
131.Jičín 18. 8.
132.Písek 18. 8.
133.Jičín 25. 8.
134.Písek 25. 8.
135.Písek 1. 9.
136.Jičín 1. 9.
137.Písek 15. 9.
138.Jičín 15. 9.
139.Jičín 15. 9.
140.Most 16. 9.
141.Písek 22. 9.
142.Jičín 22. 9.
143.Písek 29. 9.
144.Jičín 29. 9.
145.Dobruška 29. 9.
146.Písek 6. 10.
147.Jičín 6. 10.
148.Písek 13. 10.
149.Jičín 13. 10.
150.Jičín 13. 10.
151.Písek 27. 10.
152.Jičín 27. 10.

6. CG Cup hřiště - Ve mlejnku místo - Horní Radslavice 7. září Tr-ego BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Václavek Jan24.024.0---342633234433404331050
22 Horský Roman20.020.0---333832344332414331051
33 Jedlička Miroslav17.017.0---342626343333423431052
44 Konečný Martin15.015.0---343332243433376371653
55 Šrámek Filip13.513.5---534333533333414371455
65 Horský Tomasz13.513.5-2.5-433452434543445331155
77 Čeřen Petr11.011.0--3.5364433344434456531459
87 Bihari Vladimír11.011.0---444333344533435471659
97 Hodek Roman11.011.0---423657344433484431159
1010 Tajbr Aleš9.09.0---333444445343446551660
1111 Jedlička Vratislav8.58.5--3.0635455334433487331361
1212 Walter Jiří8.08.0--2.5632453344333434781962
1313 Cvejn Milan7.57.5---534854334332474581764
1414 Raulím Milan7.07.0---453634335536504741565
1515 Petrová Míla6.5-4.0--444434335553476872168
1616 Bočkay Petr6.06.5---334452365433458882469
1717 Biskup Milan5.56.0---43564435383351
1818 Novák Jakub4.55.0---33543538464452
1918 Langr Radomír4.55.0---54373654344452
2018 Ersepka Daniel4.55.0-2.0-44543345366552
2121 Pekárková Jindřiška3.5-3.5--73443835453453
2222 Cvejnová Hana2.5-3.0--56553734443554
2322 Pekárek Milan2.53.8---45474434435754
2422 Kašpar Pavel2.53.8---82443586334454
2525 Raulímová Jitka1.0-2.5--74653835435255
2626 Jirouš Vlastimil1.02.8---56265546654256
2726 Tajbrová Veronika1.0-2.0--54548325737356
2826 Poucha Lubomír1.02.8--2.084445338444556
2929 Jaroš Eberhard1.01.3---65456625465458
3029 Horský Václav1.01.3-1.0-44475836572358
3129 Marek Jiří1.01.3--1.057653664544358
3232 Dubský Renné1.01.0---83484763443559
3333 Vancl Daniel1.01.0---48783848444567
3434 Konečná Helena1.0-1.0--86888843655776
5. CG Cup hřiště - Štikovská rokle místo - Nová Paka 20. července Exgolf Jičín BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Stehlík Jan24.024.0---433344333343406321151
22 Václavek Jan20.020.0---343341235434397541655
33 Jedlička Miroslav17.017.0---433344334334418341556
44 Horský Roman15.015.0---534443243533436351457
55 Langr Radomír13.513.5---443743344344474531259
65 Novák Jakub13.513.5---736334442423456441459
77 Bočkay Petr12.012.0---354643354243466361561
88 Cvejn Milan11.011.0---333754423345468451763
99 Zemanová Lenka9.5-4.5--344525344444467481965
109 Konečný Martin9.510.0---435463335445495561665
1111 Raulím Milan8.38.8---556354247523518441667
1211 Dubský Renné8.38.8---435554335448535451467
1313 Čeřen Petr7.37.8--3.0448843345434544731468
1413 Novotný Ondřej7.37.8---255484454644554451368
1515 Zeman Kamil6.57.0---327837344536556821671
1616 Jedlička Vratislav6.06.5--2.5444753437374556751873
1717 Horský Tomasz5.56.0-2.5-35747433645455
1818 Solík Milan5.05.5--2.034654444565656
1919 Horský Václav4.55.0-2.0-46834436634657
2020 Kašpar Pavel3.54.3---36653844355658
2120 Cvejnová Hana3.5-4.0--64468443583358
2220 Jaroš Eberhard3.54.3---44455376654558
2323 Bihari Vladimír1.83.0---56858444443459
2423 Tkáč Vladimír1.83.0---34787427843259
2523 Jonák Michal1.83.0---45568623483559
2626 Jirouš Vlastimil1.01.5---44565445548862
2726 Petrová Míla1.0-3.3--84558437544562
2826 Solíková Danka1.0-3.3--45578235555862
2926 Ersepka Daniel1.01.5-1.0-54776537433862
3030 Marek Jiří1.01.0--1.064578464655565
3131 Raulímová Jitka1.0-2.5--63838564574867
3232 Vorlovský František1.01.0---84888545784776
3333 Konečná Helena1.0-2.0--65688784838879
3434 Sedláčková Lenka1.0-1.0--85888848884784
4. CG Cup hřiště - Písek místo - Písek 15. června EG Písek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Jedlička Miroslav24.012.0---44324254435343333952
22 Cvejn Milan20.011.0---53553444334346333955
33 Konečný Martin17.010.0---444444544344485431260
44 Jedlička Vratislav14.08.5--3.0643464444353503341060
54 Kašpar Pavel14.08.5---435544444543494521160
64 Novák Jakub14.08.5---635433344344464551460
77 Biskup Milan12.07.5---563344454453504431161
88 Poucha Lubomír10.56.8--2.5443483453442485541462
98 Barok Jaroslav10.56.8---446543444435506331262
1010 Dubský Renné9.06.0---423633445355476551663
1111 Podskalský Karel8.55.5--2.0535543565652543541266
1212 Bihari Vladimír7.84.8---434545644555546541569
1312 Polák Ivo7.84.8---736384454445574441269
1414 Hamouzová Blažena7.0-3.0--555534464455554851772
1515 Pravda Marek6.54.0---636854555425586661876
1616 Petrová Míla6.0-2.5--758463664345615671879
1717 Cvejnová Hana5.5-2.0--47555486435561
1818 Jirouš Vlastimil4.83.3---48673577435362
1918 Ersepka Daniel4.83.3-1.0-85433388556462
2020 Marek Jiří3.82.3--1.044868476545364
2120 Talián Michal3.82.3---45568546565564
2222 Vancl Daniel3.01.0---55836557537766
2323 Konečná Helena2.5-1.0--85464687545567
3. CG Cup hřiště - HSK U Rozhledny místo - Hora Sv.Kateřiny 4. května AKCE WC BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Šrámek Filip24.014.0---354453437445514241061
22 Stehlík Jan20.013.0---443445444644503351161
33 Hodek Roman17.012.0---443765252645534431164
44 Horský Roman14.510.5---453654435833533351164
54 Horský Václav14.510.5-2.5-55365424484555324964
66 Jedlička Miroslav13.09.0---443646444455534441265
77 Raulím Milan12.08.5---46443438547759413867
88 Hamouz Emil10.57.8---653454448545573361269
98 Jedlička Vratislav10.57.8--2.5662644345846583351169
1010 Grešl Michal9.07.0---654453676538623351173
1111 Poucha Lubomír8.56.5--2.0564744447884654251176
1212 Zemanová Lenka7.8-4.0--554444457884624381577
1312 Cvejn Milan7.86.0---575566365455623481577
1414 Dubský Renné7.05.5---674346357674624571678
1515 Horský Tomasz6.55.0-2.0-553443448878637451679
1616 Jonák Michal6.04.5---755844356846654381580
1717 Jaroš Eberhard5.54.0---76566554786368
1818 Bihari Vladimír5.03.5---75586437588571
1919 Marek Jiří4.53.0--1.088464436887672
2020 Petrová Míla3.5-3.5--88544838666773
2120 Ersepka Daniel3.52.3-1.0-68567745886373
2220 Kašpar Pavel3.52.3---66387467886473
2323 Raulímová Jitka2.5-3.0--78564738785674
2424 Cvejnová Hana2.0-2.5--87568537688475
2525 Hamouzová Blažena1.0-2.0--88687655857477
2626 Konečná Helena1.0-1.0--88366857866879
2726 Vancl Daniel1.01.0---87857648876579
2. CG Cup hřiště - Dobruška místo - Dobruška 27. dubna KEG Dobruška BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Konečný Martin24.024.0---334345423434425331153
22 Horský Roman20.020.0---455344433333444441256
33 Jedlička Miroslav17.017.0---443335434444455331156
44 Václavek Jan14.514.5---336644334541464441258
54 Horský Tomasz14.514.5-2.5-333444455343455351358
66 Zeman Kamil12.512.5---644454533434494331059
76 Hamouz Emil12.512.5---434334543454465531359
88 Poucha Lubomír10.510.5--4.0344534234443437641760
98 Cvejn Milan10.510.5---644433634544504241060
1010 Novák Jakub9.09.0---343724456444505431262
1111 Pošta Radek8.08.0---335436434453477451663
1211 Raulím Milan8.08.0---445455343434485641563
1311 Bočkay Petr8.08.0---344442243536446581963
1414 Zemanová Lenka7.0-5.5--445645324434488441664
1515 Dubský Renné6.57.0---458445342534515561667
1616 Walter Jiří6.06.5--3.5334574543544517682172
1717 Solíková Danka5.0-5.0--34664444444552
1817 Horský Václav5.05.8-2.0-54654524434652
1917 Hodek Roman5.05.8---45384436353452
2020 Solík Milan3.54.8--3.046444554444553
2120 Petrová Míla3.5-4.5--43386436544353
2220 Jaroš Eberhard3.54.8---36554724435553
2323 Tajbr Aleš2.34.0---64644474444455
2423 Hamouzová Blažena2.3-4.0--43645545555455
2525 Švejda Jiří1.03.5--2.554348474446457
2626 Bihari Vladimír1.02.8---54744662466559
2726 Jedlička Vratislav1.02.8--2.033557467565359
2828 Kašpar Pavel1.02.0---35565844465560
2928 Tajbrová Veronika1.0-3.5--33653873555760
3030 Marek Jiří1.01.0--1.045865744554461
3131 Cvejnová Hana1.0-3.0--67484338546563
3232 Raulímová Jitka1.0-2.5--86545648456364
3333 Biskup Milan1.01.0---86747638445365
3434 Pravda Marek1.01.0---87656557474569
3535 Konečná Helena1.0-2.0--76878756475373
3636 Vorlovský František1.01.0---64856868586676
3737 Laštůvková Monika1.0-1.01.0-68888788888691
1. CG Cup hřiště - U kostelů místo - Most 2. března xG Ressl BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Barok Jaroslav24.024.0---323463324333324942
22 Hodek Roman20.020.0---644433432235224843
33 Václavek Jan17.017.0---2354333334334241043
44 Jedlička Vratislav14.514.5--4.0323244444535333944
54 Raulím Milan14.514.5---3233535343342441044
66 Horský Roman12.513.0---434433452436333945
76 Zemanová Lenka12.5-6.0--5353324334354331045
88 Jedlička Miroslav10.511.5---635333323637324946
98 Novák Jakub10.511.5---4434453333363251046
1010 Podskalský Karel8.59.2--3.53443354433363441147
1110 Novotný Ondřej8.59.2---3343334453356331247
1210 Dubský Renné8.59.2---4333433554374241047
1313 Solík Milan7.58.0--3.08334334334383431048
1414 Čeřen Petr7.07.5--2.54375333343384431149
1515 Pošta Radek6.37.0---4542435534394251150
1615 Solíková Danka6.3-5.5--5433444434386331250
1717 Bočkay Petr4.85.8---736424333439
1817 Jaroš Eberhard4.85.8---545543433339
1917 Hamouz Emil4.85.8---644444333439
2017 Poucha Lubomír4.85.8--2.0534533435439
2121 Horský Tomasz2.43.5-2.5-545362344440
2221 Jonák Michal2.43.5---534434544440
2321 Konečný Martin2.43.5---524347344440
2421 Šrámek Filip2.43.5---844333444340
2521 Cvejn Milan2.43.5---636244533440
2626 Hamouzová Blažena1.0-5.0--454444564444
2726 Petrová Míla1.0-4.5--845354433544
2828 Pitín Luboš1.01.2---755435463345
2928 Horský Václav1.01.2-1.5-848454352245
3028 Šmída Petr1.01.2---546654432645
3128 Ersepka Daniel1.01.2-1.5-364434584445
3228 Zeman Kamil1.01.2---843534535545
3333 Kašpar Pavel1.01.0---635563646549
3433 Hamouz Hynek1.01.0---836444745449
3535 Cvejnová Hana1.0-4.0--645544746550
3635 Marek Jiří1.01.0--1.0845446644550
3737 Raulímová Jitka1.0-3.5--854463655652
3838 Purchart Václav1.01.0---837557545453
3939 Jonáková Lucie1.0-3.0--855466574454
4039 Pravda Marek1.01.0---768445633854
4141 Vancl Daniel1.01.0---746575656657
4241 Konečná Helena1.0-2.5--755774566557
4343 Darasová Vendula1.0-2.0--847483768661
4444 Sedláčková Lenka1.0-1.0--855646877662
4545 Hlinka Michal1.01.0---848667884867