VÝSLEDKY Extreme Golf Cup
Seznam turnajů
Turnaj Mistrů / Mistrovství ČR
001.Milíčov 2. 9.
002.neurčeno 4. 11.

Extreme Golf Cup
001.Most 4. 3.
002.Dobruška 22. 4.
003.Zadov 5. 7.
004.Zvičina 8. 7.
005.Písek 23. 9.
006.Třebíč 7. 10.
007.Nebeská Rybná 21. 10.

Extreme Golf Match
001.Nebeská Rybná 18. 3.
002.Dobruška 23. 4.
003.Most 6. 5.
004.Zadov 6. 7.
005.Nová Paka 9. 7.
006.Písek 24. 9.
007.Třebíč 8. 10.

Extreme Golf Open
001.Souvlastní 13. 11.
002.Praha 4. 12.
003.Praha 4. 12.
004.Praha 18. 12.
005.Milíčov 31. 12.
006.Milíčov 31. 12.
007.Milíčov 31. 12.
008.Hasičská zbrojnice 29. 1.
009.Praha 12. 2.
010.Dobruška 18. 2.
011.Most 4. 3.
012.Nebeská Rybná 18. 3.
013.Nebeská Rybná 18. 3.
014.Říčky v OH 15. 4.
015.Deštné v Orl. hor. 22. 4.
016.Deštné v Orl. hor. 23. 4.
017.Most 6. 5.
018.Most 10. 6.
019.Zadov 5. 7.
020.Úbislav 7. 7.
021.Nová Paka 9. 7.
022.Milíčov 2. 9.
023.Milíčov 2. 9.
024.Milíčov 3. 9.
025. . .

Extreme Golf MiniMatch
001.Písek 13. 11.
002.Jičín 13. 11.
003.Jičín 13. 11.
004.Dobruška 13. 11.
005.Most 17. 11.
006.Dobruška 20. 11.
007.Jičín 20. 11.
008.Jičín 26. 11.
009.Most 27. 11.
010.Dobruška 27. 11.
011.Jičín 3. 12.
012.Dobruška 4. 12.
013.Jičín 10. 12.
014.Mníšek 10. 12.
015.Křižatky 10. 12.
016.Dobruška 11. 12.
017.Dobruška 18. 12.
018.Jičín 18. 12.
019.Most 25. 12.
020.Jičín 26. 12.
021.Jičín 26. 12.
022.Písek 29. 12.
023.Dobruška 30. 12.
024.Dobruška 1. 1.
025.Jičín 1. 1.
026.Jičín 1. 1.
027.Milíčov 1. 1.
028.Jičín 7. 1.
029.Dobruška 8. 1.
030.Jičín 8. 1.
031.Most 8. 1.
032.Jičín 14. 1.
033.Broumar 15. 1.
034.Most 15. 1.
035.Písek 20. 1.
036.Jičín 21. 1.
037.Dobruška 22. 1.
038.Jičín 28. 1.
039.Most 29. 1.
040.Jičín 4. 2.
041.Dobruška 5. 2.
042.Písek 5. 2.
043.Dobruška 12. 2.
044.Písek 12. 2.
045.Jičín 13. 2.
046.Jičín 13. 2.
047.Dobruška 19. 2.
048.Jičín 19. 2.
049.Písek 19. 2.
050.Jičín 25. 2.
051.Dobruška 26. 2.
052.Písek 26. 2.
053.Jičín 12. 3.
054.Opočno 12. 3.
055.Most 12. 3.
056.Most 12. 3.
057.Jičín 20. 3.
058.Souvlastní 26. 3.
059.Křižatky 26. 3.
060.Písek 26. 3.
061.Jičín 26. 3.
062.Jičín 26. 3.
063.Jičín 27. 3.
064.Dobruška 1. 4.
065.Jičín 2. 4.
066.Jičín 2. 4.
067.Křižatky 2. 4.
068.Dobruška 9. 4.
069.Jičín 9. 4.
070.Most 9. 4.
071.Horní Radslavice 9. 4.
072.Most 17. 4.
073.Jičín 17. 4.
074.Český Jiřetín 19. 4.
075.Dobruška 20. 4.
076.Deštné v Orl. hor. 22. 4.
077.Dobruška 1. 5.
078.Jičín 1. 5.
079.Most 4. 5.
080.Most 6. 5.
081.Dobruška 8. 5.
082.Jičín 8. 5.
083.Dobruška 14. 5.
084.Jičín 14. 5.
085.Valdice 21. 5.
086.Dobruška 21. 5.
087.Most 21. 5.
088.Předotice 21. 5.
089.Jičín 28. 5.
090.Dobruška 28. 5.
091.Písek 4. 6.
092.Jičín 4. 6.
093.Dobruška 5. 6.
094.Dobruška 12. 6.
095.Jičín 18. 6.
096.Dobruška 19. 6.
097.Písek 25. 6.
098.Valdice 25. 6.
099.Opočno 2. 7.
100.U chalupy 17. 7.
101.Jičín 23. 7.
102.Dobruška 24. 7.
103.Jičín 30. 7.
104.Suhrovice 2. 8.
105.Jičín 6. 8.
106.neurčeno 6. 8.
107.Königstein 6. 8.
108.Dobruška 13. 8.
109.Jičín 13. 8.
110.Valdice 15. 8.
111.Jičín 17. 8.
112.Jičín 17. 8.
113.Valdice 18. 8.
114.Jičín 20. 8.
115.Dobruška 27. 8.
116.Jičín 27. 8.
117.Jičín 10. 9.
118.Dobruška 18. 9.
119.Jičín 18. 9.

7. EG Cup hřiště - Nebeská Rybná místo - Nebeská Rybná 21. října GC Symbioza NR BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678123
6. EG Cup hřiště - Třebíč místo - Třebíč 7. října Tr-ego BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678123
5. EG Cup hřiště - Písek místo - Písek 23. září EG Písek BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678123
4. EG Cup hřiště - Zvičina - sjezdovka místo - Zvičina 8. července EGC Jičín BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Šrámek Filip24.017.0---343423234333373431047
22 Solík Milan20.015.0--3.0443332333253384341149
33 Horský Roman17.014.0---333433333233364451349
44 Václavek Jan15.013.0---444323343332384341149
55 Berný Petr13.511.5--2.5432344343433404441252
65 Stehlík Jan13.511.5---534333333433404441252
77 Zeman Kamil11.09.2---334433353433414531253
87 Grešl Michal11.09.2---244344342442404361353
97 Jedlička Vratislav11.09.2---35445324443344333953
1010 Lipovský Josef9.08.0--2.0344343434343424451355
1111 Jedlička Miroslav8.57.5---444433335324424551456
1212 Pošta Radek7.86.8---342342454545454441257
1312 Dubský Renné7.86.8---444224335334415471657
1414 Horský Tomasz7.06.0-2.5-534333463434453461358
1515 Cvejn Milan6.55.5---553443354333454461459
1616 Konečný Martin6.05.0---453434254423435581861
1717 Raulím Milan5.04.5---74562323335346
1817 Poštová Michaela5.0-6.02.0-44543434344446
1917 Zemanová Lenka5.0-6.5--35544345334346
2020 Václavek Sr. Jan4.04.0--1.033463562345448
2121 Horský Václav3.53.5-1.0-54553344445349
2222 Petrová Míla2.8-5.0--34645646444353
2322 Cvejnová Hana2.8-5.5--43556545334653
2424 Novák Lukáš2.03.0---44554454454755
2525 Jaroš Eberhard1.02.5---54556446545457
2626 Solíková Danka1.0-4.5--46445355556658
2727 Lee Sang Hoon1.02.0---85845334443859
2828 Zeman Adam1.01.0---46654854545561
2929 Šrámková Jitka1.0-4.0--56865456364462
3030 Konečná Helena1.0-3.5--65866648846471
3131 Lipovská Hana1.0-3.0--45465487858872
3232 Raulímová Jitka1.0-2.5--77858558755878
3333 Stehlíková Anna1.0-2.0--58588888884381
3434 Jedličková Jana1.0-1.0--56886878886684
3. EG Cup hřiště - Zadov místo - Zadov 5. července xG Ressl / Lounge BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Stehlík Jan24.012.0---343543433336446441458
22 Hodek Roman20.011.0---342355433337454541358
33 Solík Milan17.010.0--3.0434533555435494431160
44 Horský Tomasz15.09.0-2.0-353344633144437641760
55 Grešl Michal13.58.3---443333434344428662062
65 Podskalský Karel13.58.3--2.5452543644444495531362
77 Lipovský Jr. Josef11.57.3---434534533644485641563
87 Hamouz Emil11.57.3---536533433445484561563
99 Cvejn Milan9.56.3---553353433265475841764
109 Horský Roman9.56.3---553774523434523451264
1111 Dubský Renné8.55.5---544544743243494661665
1212 Zemanová Lenka7.5-3.5--653434553236495761867
1312 Lipovský Josef7.54.8--2.0553544533376537341467
1412 Zeman Kamil7.54.8---544355423425466872167
1515 Solíková Danka6.5-3.0--344464834464546551670
1616 Biskup Milan6.04.0---236464536437536761972
1717 Hamouzová Blažena5.5-2.5--54438463435756
1818 Poucha Lubomír5.03.5--1.085546564432658
1919 Jaroš Eberhard4.32.8---65475455554560
2019 Barok Jaroslav4.32.8---55358472555660
2121 Vorlovský František3.52.0---55455486553762
2222 Horský Václav3.01.0-1.0-68844857645570
2323 Cvejnová Hana2.5-2.0--66758585457571
2424 Lipovská Hana2.0-1.0--67558685647774
2. EG Cup hřiště - Dobruška místo - Dobruška 22. dubna KEG Dobruška BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S123456789101112123
11 Šrámek Filip24.024.0---33423552423440223747
22 Jedlička Vratislav20.020.0---333336322334385241149
33 Horský Roman17.017.0---535323234322375361451
44 Konečný Martin15.015.0---343634344322414331051
55 Walter Jiří14.014.0--4.0433352344342406331252
66 Stehlík Jan13.013.0---333334734343432531053
77 Hodek Roman12.012.0---323644443324425521254
88 Raulím Milan10.510.5---344333333434405551555
98 Lipovský Josef10.510.5--3.5435336444223434441255
1010 Dubský Renné9.09.0---536433335424453531156
1111 Cvejn Milan8.58.5---234455333438473341057
1212 Zemanová Lenka7.8-4.5--334644634353482641260
1312 Čeřen Petr7.88.0---544433434334448531660
1414 Mutina Zdenek6.57.0---446355434315473471461
1514 Horský Tomasz6.57.0-2.5-353445444432455651661
1614 Jedlička Miroslav6.57.0---345355534534493451261
1717 Václavek Jan5.05.5---52655553442349
1817 Bočkay Petr5.05.5---35544535435349
1917 Zeman Kamil5.05.5---44554444543349
2020 Solíková Danka4.0-4.0--34732573444450
2121 Berný Petr3.54.5--3.054734435643452
2222 Václavek Sr. Jan2.84.0--2.533553585453453
2322 Hamouzová Blažena2.8-3.5--54483644543353
2424 Jaroš Eberhard2.03.5---44455464753354
2525 Solík Milan1.03.0--2.044332685645555
2626 Schejbal Ivan1.02.5---54356335664656
2727 Vorlovský František1.01.5---22753774653657
2827 Horský Václav1.01.5-2.0-43648564443657
2929 Cvejnová Hana1.0-3.0--35454744573758
3029 Zeman Adam1.01.0---46465473762458
3129 Pohl Luboš1.01.0---54854653753358
3232 Novák Lukáš1.01.0---44534766653659
3333 Konečná Helena1.0-2.5--43656653745862
3434 Petrová Míla1.0-2.0--45445764764864
3535 Lipovská Hana1.0-1.0--66655648753566
3636 Švejda Jiří1.01.0--1.064776687563873
3737 Škuba Milan1.01.0---56767884575876
3838 Mutina Daniel1.01.0-1.0-86876784843877
3939 Helásek Pavel1.01.0---67888886585784
1. EG Cup hřiště - U kostelů místo - Most 4. března xG Ressl BLOG
Poř.JménoBodyJamkyÚderyJamky FFináleCelkem
Spol. M Ž J S12345678910123
11 Václavek Jan24.024.0---2344323323294331039
22 Cvejn Milan20.020.0---2334534333336221043
33 Horský Roman17.017.0---4443322444344341145
44 Jedlička Vratislav15.015.0---2335434443354331045
55 Jedlička Miroslav14.014.0---4334444333353441146
66 Raulím Milan12.512.5---324364434538234947
76 Konečný Martin12.512.5---3334345234346341347
88 Stehlík Jan11.011.0---3345334354374431148
99 Walter Jiří10.010.0--2.04373343342366341349
1010 Horský Tomasz8.88.8-2.0-4353535444404341151
1110 Wrana Michal8.88.8---338364543342333951
1212 Novotný Ondřej7.87.8---4444546443423531153
1312 Dubský Renné7.87.8---3245443343357741853
1414 Bočkay Petr7.07.0---5334345445407441555
1515 Zeman Kamil6.56.5---5455552343418541758
1616 Jaroš Eberhard6.06.0---3367443642428451759
1717 Horváth Stanislav5.55.5---545353385445
1818 Horský Václav5.05.0-1.0-445646635346
1919 Šrámková Jitka4.3-4.0--554445655447
2019 Zemanová Lenka4.3-4.5--773434474447
2121 Staněk Pavel3.54.5---565634555448
2222 Solíková Danka2.8-3.5--544356676349
2322 Solík Milan2.84.0--1.0337766545349
2424 Kovalčík Adam1.33.0---376746636250
2524 Purchart Václav1.33.0---546454756450
2624 Novák Lukáš1.33.0---438745464550
2727 Krešne Ivana1.0-3.0--674356656452
2827 Zeman Adam1.01.5---655558644452
2927 Schejbal Ivan1.01.5---674434358852
3030 Petrová Míla1.0-2.3--758446655353
3130 Cvejnová Hana1.0-2.3--555554557753
3232 Konečná Helena1.0-1.0--865666464657
3333 Juřina Luděk1.01.0---558576666458