PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TURNAJE

Do odpočtu zbývá: 46 let 283 dnů 17 hodin 34 minut 31 vteřin


POZOR !! Probíhá vícero přihlašování !
Pod první přihláškou je ještě minimálně jedna další.


2. CG Cup Jedlová - 27. dubna

Přihlášky od   22. dubna 19:00 do 26. dubna 19:00

Při přihlašování uvádějte, prosím, příjmení a jméno tak, jak je uvedeno v tabulkách (přesně, vč. diakritiky a velkých písmen).
V opačném případě nedojde k zařazení přihlašovaného na správné pořadí.


PŘÍJMENÍ JMÉNO Jun./Sen. KLUB

Přihlášení hráči
POČETPOŘADÍJMÉNOJun/SenKLUBDatum a čas přihlášení
11 - MJedlička MiroslavExgolf Jičín23. 4. 21:00:28
22 - MJedlička VratislavsExgolf Jičín23. 4. 05:22:19
33 - MRaulím MilanExgolf Jičín22. 4. 20:24:14
44 - MVáclavek JanKEG Dobruška23. 4. 09:32:12
55 - MHodek RomanAkce WC23. 4. 12:31:40
66 - MKonečný MartinKEG Dobruška24. 4. 09:12:30
77 - MDubský RennéAKCE WC23. 4. 15:15:26
88 - MPoucha LubomírsIron 724. 4. 19:14:35
99 - MBočkay PetrKEG Dobruška23. 4. 10:26:41
1010 - MHamouz EmilxG Ressl23. 4. 20:32:56
1111 - MJaroš EberhardxG Ressl22. 4. 20:18:58
1212 - MSolík MilansTR-EGO23. 4. 17:24:13
1313 - MZeman KamilKEG Dobruška 22. 4. 21:34:26
1414 - MMarek JiřísExgolf Jičín23. 4. 18:27:04
1515 - MWalter JiřísKEG Dobruška 24. 4. 18:15:33
161 - ŽZemanová LenkaKEG Dobruška22. 4. 21:33:57
172 - ŽPetrová MílaExgolf Jičín23. 4. 18:26:33
183 - ŽHamouzová BlaženaxG Ressl23. 4. 19:27:27
194 - ŽRaulímová JitkaExgolf Jičín22. 4. 20:24:23
201Bihari Vladimir22. 4. 22:40:33
212Solíková DankaTR-EGO23. 4. 17:24:32
223pravda MarekEG Písek23. 4. 20:40:12
234Vorlovský FrantišeksLounge Písek24. 4. 06:25:58
245Laštůvková MonikajKEG Dobruška 24. 4. 18:24:54
Vysvětlivky
1 - M hráči prozatím kvalifikovaní podle umístění v Žebříčku Mužů ke dni 23.4.2019 (řazeno dle pořadí v žebříčku).
( maximálně 20 hráčů )
1 - Ž hráčky prozatím kvalifikované podle umístění v Žebříčku Žen ke dni 23.4.2019 (řazeno dle pořadí v žebříčku)
( maximálně 4 hráčky )
1 - M hráči prozatím kvalifikovaní podle umístění v kvalifikačním turnaji
1. CG Match Jičín (řazeno dle pořadí v turnaji).
( maximálně 10 hráčů )
1 - Ž hráčky prozatím kvalifikované podle umístění v kvalifikačním turnaji
1. CG Match Jičín (řazeno dle pořadí v turnaji)
( maximálně 4 hráčky )
1 ostatní hráči a hráčky (řazeno dle času přihlášení)
( maximální počet účastníků je 48 )
1 případní náhradníci (řazeno dle času přihlášení)
( maximální počet náhradníků je neomezen )



2. CG Match Jedlová - 28. dubna

Přihlášky od   22. dubna 19:00 do 26. dubna 19:00

Při přihlašování uvádějte, prosím, příjmení a jméno tak, jak je uvedeno v tabulkách (přesně, vč. diakritiky a velkých písmen).
V opačném případě nedojde k zařazení přihlašovaného na správné pořadí.


PŘÍJMENÍ JMÉNO Jun./Sen. KLUB

Přihlášení hráči
POČETPOŘADÍJMÉNOJun/SenKLUBDatum a čas přihlášení
11 - MJedlička MiroslavExgolf Jičín23. 4. 21:01:22
22 - MJedlička VratislavsExgolf Jičín23. 4. 05:23:14
33 - MRaulím MilanExgolf Jičín22. 4. 20:25:05
44 - MVáclavek JanKEG Dobruška23. 4. 09:32:27
55 - MHodek RomanAkce WC23. 4. 12:32:00
66 - MKonečný MartinKEG Dobruška24. 4. 09:13:25
77 - MDubský RennéAKCE WC23. 4. 15:16:29
88 - MBočkay Petr KEG Dobruška23. 4. 10:27:52
91 - ŽZemanová LenkaKEG Dobruška 22. 4. 21:34:52
102 - ŽPetrová MílaExgolf Jičín23. 4. 18:27:36
111Raulímová JitkaExgolf Jičín22. 4. 20:25:16
122Zeman KamilKEG Dobruška 22. 4. 21:35:11
133Bihari Vladimir22. 4. 22:43:36
144Jaroš EberhardxG Ressl23. 4. 12:34:03
155Solík MilansTR-EGO23. 4. 17:25:03
166Solíková DankaTR-EGO23. 4. 17:25:23
177Marek JiřísExgolf Jičín23. 4. 18:28:46
188Hamouzová BlaženaxG Ressl23. 4. 19:27:43
199Vorlovský FrantišeksLounge Písek24. 4. 06:26:32
2010Walter JiřísKEG Dobruška 24. 4. 18:16:08
2111Hamouz EmilxG Ressl24. 4. 19:37:46
Vysvětlivky
1 - M hráči prozatím kvalifikovaní podle umístění v Žebříčku Mužů ke dni 23.4.2019 (řazeno dle pořadí v žebříčku).
( maximálně 8 hráčů )
1 - Ž hráčky prozatím kvalifikované podle umístění v Žebříčku Žen ke dni 23.4.2019 (řazeno dle pořadí v žebříčku)
( maximálně 2 hráčky )
1 ostatní hráči a hráčky (řazeno dle času přihlášení)
( maximální počet účastníků je 48 )
1 případní náhradníci (řazeno dle času přihlášení)
( maximální počet náhradníků je neomezen )




PŘIHLAŠOVÁNÍ a ZADÁVÁNÍ VÝSLEDKŮ
turnajů kategorie C

Pořadatelem může být každý hráč, který se zúčastnil minimálně jednoho turnaje kategorie C.
Pro více info pište na info@caeg.cz
Pokud chcete zadat výsledky turnaje kat. C, klikněte na odkaz :



ZADÁVÁNÍ VÝSLEDKŮ




Proběhlé akce ...
ČÍSLO DATUM MÍSTO KONÁNÍ POŘADATEL
85 22. dubna Šibeňák Jedlička
84 21. dubna Všesport. stadion Zeman
83 21. dubna Písečný vrch xG Ressl

Správce webu a výsledků je vám k dispozici na e-mailu dml@seznam.cz.
Na požádání Vám zašle heslo k přihlašování turnajů kat. C.